Lista Kandidata

VISOKI TRGOVAČKI SUD RH

Lista kandidata za četiri slobodna mjesta suca Visokog trgovačkog suda RH (NN36/10)

VISOKI TRGOVAČKI SUD RH

Lista kandidata za imenovanje pet sudaca Visokog trgovačkog suda RH ( NN 66/10)

Općinski sud u Sisku

Lista kandidata za imenovanje dva suca Općinskog suda u Sisku

Općinski sud u Imotskom

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Imotskom

Županijski sud u Osijeku

Lista kandidata za imenovanje dva suca Županijskog suda u Osijeku :

  1. mr.sc. Krunoslav Baran, sudac Općinskog suda u Osijeku – 143 boda
  2. Snježana Androš, sutkinja Općinskog suda u Osijeku – 136 bodova
  3. Marijana Žigić, sutkinja Općinskog suda u Valpovu – 136 bodova
  4. Krunoslava Dropulić, sutkinja Općinskog suda u Osijeku – 135 bodova
  5. Katarina Petrović, sutkinja Općinskog suda u Virovitici – 135 bodova
  6. Jadranka Prelić , sutkinja Općinskog suda u Osijeku – 134 bodova
  7. Željka Sebelić, sutkinja Općinskog suda u Osijeku – 132 boda
  8. Vlasta Šimenić-Kovač, sutkinja Općinskog suda u Osijeku – 131 bod
  9. Azra Salitrazić, sutkinja Općinskog suda u Osijeku – 131 bod
  10. Zdenka Leko, sutkinja Općinskog suda u Osijeku – 130 bodova
  11. Tatjana Varžić, sudac Općinskog suda u Valpovu – 128 bodova
  12. Spomenka Rodić, sutkinja Općinskog suda u Osijeku – 126 bodova
  13. Krunoslav Gerhard, sudac Općinskog suda u Slatini – 125 bodova
  14. Ivan Vulić, sudac Općinskog suda u Osijeku – 122 boda
  15. Saša Rešetar, sudac Općinskog suda u Osijeku – 114 bodova

Općinski sud Varaždin

Lista kandidata za imenovanje dva suca Općinskog suda u Varaždinu

1. Murić Ana Marija 140 boda

2. Skenderović Bojana 138 bod

3. Đula Dragana 134 boda

4. Ivanjek Davorin 134 boda

5. orlović Jadranka 131 bod

Trgovački sud Pazin

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Trgovačkog suda u Pazinu

1. Dujić Ivan 124 boda

2. Pamić Biljana 121 bod

3. Pucić Petricia 115 boda

4. Cotman Kalac Blanka 113 boda

Županijski sud Dubrovnik

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Županijskog suda u Dubrovniku

1. Nikolić Zoran 128 boda

2. Perić Aračić Verica 128 boda

3. Brajković Kate 127 boda

Općinski sud Mali Lošinj

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Malom Lošinju

1. Čađenović Veljko 118 boda

2. Stopar Tomislav 109 boda

Općinski sud Kutina

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Kutini

1. Ivančić Andreja 133 boda

2. Markuš Vlatka 129 boda

eZ publish™ copyright © 1999-2017 eZ systems as