ŽUPANIJSKI SUD ZAGREB

Lista kandidata za imenovanje 3 suca Županijskog suda u Zagrebu

 

  1. GOVIĆ mr.sc. IRIS, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (149 bodova)
  2. BULKA ZINKA, predsjednica Općinskog suda u Vrbovcu (146 bodova)
  3. TOMAŠIĆ TOMISLAV, sudac Općinskog kazn.suda u Zagrebu (146 bodova)
  4. ŠKUGOR GORAN, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (142 boda)
  5. CRNIĆ JASMINA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (140 bodova)
  6. IVANKOVIĆ SNJEŽANA, sutkinja Općinskog suda u Samoboru (140 bodova)
  7. KALEB mr.sc. ZORISLAV, sudac Općinskog kazn.suda u Zagrebu (140 bodova)
  8. LIOVIĆ MERKAŠ JADRANKA, sutkinja Općin. građ.suda u Zagrebu (140 bodova)
  9. GALEŠIĆ JASNA, sutkinja Općinskog suda u Sesvetama (139 bodova)
  10. FRANKIĆ MILENA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (138 bodova)
  11. PARAĆ GARMA MARINA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (138 bodova)
  12. ARALICA TOMISLAV, predsjednik Općinskog suda u Sesvetama (137 bodova)
  13. KAUZLARIĆ ŽELJANA, sutkinja Općinskog suda u Ivanić Gradu (137 bodova)
  14. SIROVICA HRANILOVIĆ DRAGICA, sutk.Opć.suda u Jastrebarskom (137 bodova)
  15. KOŠIR SKRAČIĆ RENATA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (136 bodova)
  16. KVATERNIK IRENA, sutkinja Općinskog suda u V. Gorici (136 bodova)
  17. MATUŠKO ANTONIĆ LJILJANA, sutk.Općin.građ.suda u Zagrebu (136 bodova)
  18. ĆURKO NASIĆ DAVORKA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (135 bodova)
  19. GRADIŠEK ANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (135 bodova)
  20. MRKOCI SNJEŽANA, sutkinja Županijskog suda u Sisku (135 bodova)
  21. PETROVIĆ KATARINA, sutkinja Općinskog suda u Virovitici (135 bodova)
  22. ROPUŠ IVANKA, sutkinja Općinskog suda u V. Gorici (135 bodova)
  23. PRIŠLIN ZLATICA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (135 bodova)
  24. ZEC SANJA, sutkinja Općinskog suda u Sesvetama (135 bodova)
  25. BARLOVIĆ BOŽICA, sutkinja Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (134 boda)
  26. FEUŠ VLASTA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (134 boda)
  27. LUKIĆ NENAD, sudac Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (134 boda)
  28. ČABRIJAN IRENA, sutkinja Općinskog suda u Sesvetama (133 boda)
  29. GROSPIĆ IVASOVIĆ NIKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (133 boda)
  30. KOVAČEVIĆ IVANA DUBRAVKA, sutkinja Općin.suda u Samoboru (133 boda)
  31. NOBILO VINKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (133 boda)
  32. VRANDEČIĆ SONJA, sutkinja Općinskog kazn. suda u Zagrebu (133 boda)
  33. TRTANJ VUKOJA KRISTINA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  34. VESELIĆ JADRANKA, sutkinja Općinskog suda u V. Gorici (132 boda)
  35. FIKEYS SREBRENKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  36. ŠREKAIS RENATA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  37. TOPIĆ KORDEJ GABRIELA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  38. HUČERA TANJA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  39. PAPIĆ BRANIMIR, sudac Općinskog suda u Zlataru (131 bod)
  40. ŠIMIĆ KSENIJA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  41. LUKŠA SNJEŽANA, sutkinja Općinskog građ.suda u zagrebu (131 bod)
  42. MARKIĆ JURIŠIĆ ANDRIJANA, sutk.Općin.građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  43. FRNTIĆ DOMAGOJ FRANJO, sudac Općin.građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  44. ŽULJ VESNA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  45. GOLUB TEA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (130 bodova)
  46. MRZLJAK VLASTA, sutkinja Općinskog suda u Zlataru (130 bodova)
  47. ŠIKIĆ SLIVAR JAVORKA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (130 bodova)
  48. TEŽAK –ŠKRBINA VESNA, sutkinja Općinskog suda u Samoboru (130 bodova)
  49. KRSTANOVIĆ-ČADA ANDREA, sutk.Općin.građ.suda u Zagrebu (130 bodova)
  50. PETYO ILIJANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (130 bodova)
  51. BRAMBERGER OSTOIĆ SANDA, sutk.Općin.kazn.suda u Zagrebu (129 bodova)
  52. ŠOJAT JASENKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (129 bodova)
  53. VALENTIĆ RAHELA, sutkinja Općin. Kaznenog suda u Zagrebu (129 bodova)
  54. ŠIMUNOVIĆ NIVES, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  55. HRKAĆ NEVENKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  56. RADAKOVIĆ SUZANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  57. PARTL DARIO, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  58. GRUBIŠIĆ JOSIP, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (127 bodova)
  59. HADŽIĆ AMIRA, sutkinja Općinskog suda u Osijeku (127 bodova)
  60. RAMUŠĆAK NIKOLA, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (127 bodova)
  61. KOVAČEVIĆ INES, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (126 bodova)
  62. MILIĆ ŠTRKALJ MARIO, sudac Prekršajnog suda u Kninu (126 bodova)
  63. PANDURIĆ JELICA, sutkinja Općinskog suda u Samoboru (126 bodova)
  64. ŽERAVICA MLADEN, sudac Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (126 bodova)
  65. BAČIĆ ZDENKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (126 bodova)
  66. BILANDŽIĆ MAJA, sutkinja Općinskog građanskog suda u Zagrebu (126 bodova)
  67. CENTNER MELANIJA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  68. EREŠ BLAŽENA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (125 bodova)
  69. NIKIĆ VERICA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  70. PANDŽA ROBERTA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  71. PUTANEC ALEMKA, viša sud.savjetn.u Županijskom sudu u Zagrebu (125 bodova)
  72. ĆAĆIĆ ZAGRAJSKI ZORKA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  73. JURIŠIĆ JOŠKO, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  74. BABAROVIĆ ŽELJKA, sutkinja Prekršajnog suda u Zagrebu (123 boda)
  75. PLEŠE TAMARA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (123 boda)
  76. BENČIĆ MARKO, sudac Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (122 boda)
  77. ĆURKOVIĆ DRAŽIĆ ANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (122 boda)
  78. LEVAK IVAN, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (122 boda)
  79. RAĐENOVIĆ JASNA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (122 boda)
  80. ŠTAMPAR STIPIĆ MAJA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (122 boda)
  81. DJAKOVIĆ MILENKO, sudac Općinskog kazn.suda u Zagrebu (121 bod)
  82. STUBIČAR SILVIJA SUNČANA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (120 bodova)
  83. VRANČIĆ VINKICA, sutkinja Općinskog suda u Samoboru (120 bodova)
  84. ŽUNIĆ VUKELIĆ SUZANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (118 bodova)
  85. HORVAT VESNA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (118 bodova)
  86. ŠPORČIĆ BETI MORENA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (118 bodova)
  87. POMYKALO ALEKSANDRA, sutkinja Općin.građ. suda u Zagrebu (117 bodova)
  88. ŠAFAR IRENA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (117 bodova)
  89. KROVINOVIĆ SANJA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (116 bodova)
  90. ČOTIĆ DAMIR, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (115 bodova)
  91. ŠAGUD SNJEŽANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (113 bodova)
  92. VULETIĆ MIRKA, sutkinja Općinskog građanskog suda u Zagrebu (111 bodova)
  93. GERKMAN RUDEC RENATA, viša ustavnosudska savjetnica (70 bodova)
  94. BUTOROVIĆ DARKO, zamjenik općin.drž.odvjetnika u Zagrebu (60 bodova)
eZ publish™ copyright © 1999-2017 eZ systems as