Redoslijed kandidata i termini razgovora s kandidatima za 15 sudaca Visokog kaznenog suda Republike Hrvatske, (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 46/19 od 8. svibnja 2019.)

Redoslijed kandidata, koji su podnijeli prijavu na oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 46 od 8. svibnja 2019. za 15 (petnaest) sudaca Visokog kaznenog suda Republike Hrvatske, utvrđen na temelju ocjene o obnašanju dužnosti:

1.

mr.sc. Marijan Bitanga

150

2.

dr. sc. Lana Peto Kujundžić

150

3.

mr. sc. Ljiljana Stipišić

150

4.

Ivan Turudić

150

5.

Tanja Pavelin

148,5

6.

Sanja Katušić-Jergović

148

7.

Jadranka Kos

148

8.

Željko Horvatović

145

9.

Snježana Hrupek-Šabijan

145

10.

Predrag Dragičević

142,5

11.

Irena Kvaternik

141

12.

Sveto Vićan

140,5

13.

Sanda Hrsto

140

14.

Dražen Kevrić

140

15.

Tomislav Juriša

139

16.

Leon Kovačić

139

17.

Ivana Dubravka Kovačević

138,5

18.

mr. sc. Zorislav Kaleb

137

19.

Marija Balenović

136,5

20.

Dijana Rizvić

136

21.

Sanda Janković

134,5

22.

Robert Završki

134,5

23.

Mirjana Horvat

133

24.

Mirna Barović

132

25.

Darko Krušlin

130,5

26.

Mirela Sladić

130

27.

Jasna Grgurić

126

Razgovor s kandidatima održat će se u četvrtak i petak, 7. i 8. studenog 2019., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49 /IV.

Na razgovor se prema utvrđenom redoslijedu, osim kandidatkinje Jasne Grgurić, koja prema odredbi članka 55. stavak 4. Zakona o Državnom sudbenom vijeću ne ostvaruje pravo pristupa razgovoru, pozivaju slijedeći kandidati:

Četvrtak, 7. studeni 2019.

Mr.sc. Marijan Bitanga u 9,00 sati

dr. sc. Lana Pető Kujundžić u 9,15 sati

Mr.sc. Ljiljana Stipišić u 9,30 sati

Ivan Turudić u 9,45 sati

Tanja Pavelin u 10,00 sati

Sanja Katušić-Jergović u 10,15 sati

Jadranka Kos u 10,30 sati

Željko Horvatović u 10,45 sati

Snježana Hrupek-Šabijan u 11,00 sati

Predrag Dragičević u 11,30 sati

Irena Kvaternik u 11,45 sati

Sveto Vićan u 12,00 sati

Sanda Hrsto u 12,15 sati

Dražen Kevrić u 12,30 sati

Tomislav Juriša u 12,45 sati

Leon Kovačić u 13,00 sati

Ivana Dubravka Kovačević u 13,15 sati

Mr.sc. Zorislav Kaleb u 13,30 sati

Marija Balenović u 13,45 sati

Petak, 8. studeni 2019.

Dijana Rizvić u 9,00 sati

Robert Završki u 9,15 sati

Mirjana Horvat u 9,30 sati

Sanda Janković u 9,45 sati

Mirna Barović u 10,00 sati

Darko Krušlin u 10,15 sati

Mirela Sladić u 10,30 sati

eZ publish™ copyright © 1999-2019 eZ systems as