Termin razgovora sa kandidatima za općinske i prekršajne sudova

Razgovori sa kandidatima za općinske i prekršajne sudove će se održati dana 20. siječnja 2011. u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 271/7 prema objavljenoj listi

Općinski građanski sud u Zagrebu (do rednog broj 10. u 09,00 sati, a do rednog broja 20. u 10,00 sati):

  1. Garac Ruža – 99.5 bodova
  2. Aralica Dodig Marina – 99 bodova
  3. Mašić Ivana – 99 bodova
  4. Bokan Tihana – 98 bodova
  5. Kurtović Sandra – 98 bodova
  6. Huljev Marija – 97.5 bodova
  7. Mišura Stopfer Ela – 97.5 bodova
  8. Zec Dubravka – 97 bodova
  9. Besednik Dubravka – 97 bodova
  10. Bosnić Marko – 97 bodova
  11. Miše Lucija – 97 bodova
  12. Tratnik Iva- 96.5
  13. Bradvić Jasna – 96 bodova
  14. Ćurlin Marina – 96 bodova
  15. Dorić Hadžuiseijdić Nikolina – 96 bodova
  16. Golubić Vargec Jasna – 96 bodova (Imenovana sutkinjom Trgovačkog suda u Zagrebu)
  17. Ivanišević Iva – 96 bodova
  18. Kovač Pleše Ljiljana – 96 bodova
  19. Mucić Crnoja Neda – 96 bodova
  20. Štampalija Sanja – 96 bodova
  21. Brnabić Belas Aleksandra - 95,5 bodova

Kandidati za prekršajne sudove u 11,00 sati :

Prekršajni sud Varaždin:

  1. Hrustek Damir – 90 bodova
  2. Ropić Nenad – 90 bodova

Prekršajni sud Virovitica :

  1. Kovačević Marina – 94 boda
  2. Bjelajac Andrej – 90 bodova

Prekršajni sud Slavonski Brod:

  1. Barić Ljerka – 95 bodova
  2. Meandžija Mario – 88 bodova
  3. Rošić Ljerka – 88 bodova

Prekršajni sud Šibenik:

  1. Škarica Mirko – 96 bodova
  2. Blažević Gović Franka – 87 bodova

Općinski sud u Splitu - u 12,00 sati:

  1. Anušić Maja – 90 bodova
  2. Čulić Katarina – 89 bodova
  3. Lončar Jelena 85 bodova
  4. Radić Zrinka – 85 bodova
  5. Rodin Mirella – 84 boda
  6. Marušić Miranda – 83 boda
  7. Čović Silvijo – 82 boda
  8. Davidović Glumac Magda – 82 boda
  9. Ivić Danijela – 81 bod
  10. Cerić Elvir – 81 bod

Ostali kandidati u 13,00 sati:

Općinski sud Varaždin.

  1. Petrović Vanja – 95 bodova
  2. Ferek Teški Ivana – 94 boda
  3. Orošić Kranjčec Marija – 94 boda
  4. Ivanjek Davorin – 93 boda

Općinski sud Rijeka:

  1. Ronko Damir – 95 bodova
  2. Predovan Matoković Marija – 93 boda
  3. Božić Maja – 85 bodova
  4. Radović Mate – 84 boda

Općinski sud Županja:

  1. Ronko Damir – 95 bodova
  2. Smital Hrvoje – 89 bodova

Općinski sud Vinkovci:

  1. Katičić Ivan – 95 bodova
  2. Ronko Damir – 95 bodova
  3. Smital Hrvoje – 89 bodova
  4. Lovrić Vidaček Ivana – 87 bodova
eZ publish™ copyright © 1999-2017 eZ systems as