Termini razgovora s kandidatima za suce Trgovačkog suda u Splitu, Općinskog suda u Dubrovniku i Općinskog suda u Varaždinu

Razgovori s kandidatima za suce Trgovačkog suda u Splitu, Općinskog suda u Dubrovniku i Općinskog suda u Varaždinu (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 54/18) održat će se u četvrtak i petak, 15. i 16. studenog 2018., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

Na razgovor se, prema abecednom redoslijedu, pozivaju slijedeći kandidati:

Četvrtak, 15. studeni 2018.

Andrić Marina (razgovor za OS Varaždin) u 9,30 sati

Babaja Sunčica (razgovor za TS Split, OS Dubrovnik) u 9,40 sati

Bikić Sanja (razgovor za TS Split) u 9,50 sati

Biškup Zvonimir (razgovor za OS Varaždin) u 10,00 sati

Brajak Marijana (razgovor za OS Varaždin) u 10,10 sati

Buljan Rajana (razgovor za TS Split) u 10,20 sati

Bunić Andreja (razgovor za OS Varaždin) u 10,30 sati

Čulić Ivan (razgovor za TS Split) u 10,40 sati

Ćurković Jelena (razgovor za TS Split, OS Dubrovnik) u 10,50 sati

Dragičević Jelena (razgovor za TS Split) u 11,00 sati

Drezga Ante (razgovor za OS Varaždin) u 11,10 sati

Đud Helena (razgovor za OS Varaždin) u 11,20 sati

Felja Goran (razgovor za OS Varaždin) u 11,30 sati

Glavaš Lari (razgovor za TS Split) u 11,40 sati

Jakobušić Petronela (razgovor za TS Split, OS Dubrovnik) u 11,50 sati

Jovanović Karajić Sanja (razgovor za OS Varaždin) u 12,00 sati

Knez Marija (razgovor za TS Split, OS Varaždin, OS Dubrovnik) u 12,10 sati

Konjevod Neda (razgovor za OS Dubrovnik) u 12,20 sati

Kraljić Dubravka (razgovor za OS Varaždin) u 12,30 sati

Krklec Ksenija (razgovor za OS Varaždin) u 12,40 sati

Kuharić Mikleušević Ksenija (razgovor za OS Varaždin) u 12,50 sati

Lazić Ana (razgovor za OS Varaždin) u 13,00 sati

Lovreković Miroslav (razgovor za TS Split, OS Varaždin) u 13,10 sati

Lukin Neva (razgovor za TS Split, OS Varaždin, OS Dubrovnik) u 13,20 sati

Mandić Nikolina (razgovor za TS Split, OS Varaždin) u 13,30 sati

Markulija Nina (razgovor za OS Varaždin) u 13,40 sati

Marušić Jakša (razgovor za TS Split) u 13,50 sati

Petak, 16. studeni 2018.

Mešin Masle Nives (razgovor za TS Split) u 9,00 sati

Mrkonjić Ljušanin Iva (razgovor za TS Split) u 9,10 sati

Mucić Danijela (razgovor za TS Split) u 9,20 sati

Muršić Augustina (razgovor za OS Varaždin) u 9,30 sati

Mustač Kerečić Melita (razgovor za OS Varaždin) u 9,40 sati

Ostojić Kavain Marijana (razgovor za TS Split) u 9,50 sati

Pešek Borna (razgovor za OS Varaždin) u 10,00 sati

Poljanić Ana (razgovor za OS Dubrovnik) u 10,10 sati

Radaić Martinović Marina (razgovor za OS Dubrovnik) u 10,20 sati

Rajnović Siniša (razgovor za TS Split) u 10,30 sati

Renić Tatjana (razgovor za TS Split) u 10,40 sati

Rozga Marija (razgovor za TS Split, OS Varaždin, OS Dubrovnik) u 10,50 sati

Sardelić Lovre (razgovor za TS Split, OS Varaždin, OS Dubrovnik) u 11,00 sati

Saša Marjan (razgovor za TS Split) u 11,10 sati

Schveibert Golubović Željka (razgovor za OS Varaždin) u 11,20 sati

Simić Rukavina Andrea (razgovor za OS Varaždin) u 11,30 sati

Starčević Ivana (razgovor za OS Varaždin) u 11,40 sati

Šagarjelo Brbora Matea (razgovor za OS Dubrovnik) u 11,50 sati

Šuman Bernarda (razgovor za TS Split, OS Varaždin, OS Dubrovnik) u 12,00 sati

Tomić Šime (razgovor za TS Split) u 12,10 sati

Topol Fulir Janja (razgovor za OS Varaždin) u 12,20 sati

Turek Tamara (razgovor za OS Varaždin) u 12,30 sati

Ujlaki Strbad Barbara (razgovor za OS Varaždin) u 12,40 sati

Valjak Ivančica (razgovor za OS Varaždin) u 12,50 sati

Vladić Štruk Kristina (razgovor za OS Varaždin) u 13,00 sati

Vuković Jasna (razgovor za TS Split) u 13,10 sati

Walaszek Stanislav (razgovor za OS Varaždin) u 13,20 sati.

eZ publish™ copyright © 1999-2019 eZ systems as