Termini razgovora s kandidatima za suce Trgovačkog suda u Zagrebu

Razgovori s kandidatima za suce Trgovačkog suda u Zagrebu (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 54/18) održat će se u četvrtak i petak, 10. i 11. siječnja 2019., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

Na razgovor se, prema abecednom redoslijedu, pozivaju slijedeći kandidati:

Četvrtak, 10. siječnja 2019.

Marina Andrić u 9,00 sati

Jelena Antonić Šego u 9,10 sati

Matea Bašić u 9,20 sati

Marijana Brajak u 9,30 sati

Iva Buljan u 9,40 sati

Andreja Bunić u 9,50 sati

Nina Ciglenečki u 10,00 sati

Marija Cipriš u 10,10 sati

Glorjana Čičak u 10,20 sati

Jelena Ćurković u 10,30 sati

Ante Drmić u 10,50 sati

Lidija Đogaš Batovanja u 11,00 sati

Goran Felja u 11,10 sati

Mislav Gazilj u 11,20 sati

Dijana Hrstić u 11,30 sati

Sanja Jovanović Karajić u 11,40 sati

Ilija Jurčević u 11,50 sati

Iva Kemec Kokot u 12,00 sati

Ivana Klaić Žlepalo u 12,10 sati

Marija Knez u 12,20 sati

Ivana Kolarević u 12,30 sati

Ljiljana Kovač Pleše u 12,40

Ksenija Krklec u 12,50 sati

Vedrana Kufrin u 13,00 sati

Ksenija Kuharić Mikleušević u 13,10 sati

Nikolina Labuhar u 13,20 sati

Miroslav Lovreković u 13,30 sati

Domagoj Lovrić u 13,40 sati

Ivana Lubina u 13,50 sati

Neva Lukin u 14,00 sati

Nikolina Mandić u 14,10 sati

Nataša Marahovec u 14,20 sati

Nina Markulija u 14,30 sati

Zorana Matešić u 14,40 sati

Petak, 11. siječnja 2019.

Marija Mihaljević u 9,00 sati

Augustina Muršić u 9,10 sati

Melita Mustač Kurečić u 9,20 sati

Iva Novačić u 9,30 sati

Borna Pešek u 9,40 sati

Siniša Rajnović u 9,50 sati

Iva Raos u 10,00 sati

Tatjana Renić u 10,10 sati

Marija Rozga u 10,20 sati

Andrea Simić Rukavina u 10,30 sati

Nelli Stipaničev u 10,40 sati

Srđan Sessa u 10,50 sati

Ivana Starčević u 11,00 sati

Sanja Sukno u 11,10 sati

Ingrid Šegon u 11,20 sati

Neda Šola u 11,30 sati

Iva Štefan u 11,40 sati

Vladimir Štruk u 11,50 sati

Bernarda Šuman u 12,00 sati

Ivan Turčić u 12,10 sati

Ivančica Valjak u 12,20 sati

Kristina Vladić Štruk u 12,30 sati

Vlatka Vranešić u 12,40 sati

Petar Zaradić u 12,50 sati

Ana Župić u 13,00 sati

Stanislav Walaszek u 13,10 sati

Jelena Dragičević u 13,20 sati.

eZ publish™ copyright © 1999-2019 eZ systems as