DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Lista Kandidata


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

102. sjednica Državnog sudbenog vijeća

102. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u srijedu, četvrtak i petak, 29. i 30. studenog te 1. prosinca 2017., s početkom u 8,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termini razgovora s kandidatima za suce Vrhovnog suda Republike Hrvatske

Razgovori s kandidatima za suce Vrhovnog suda Republike Hrvatske (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 19 od 2. ožujka 2016. i „Narodnim novinama“ broj 87 od 28. rujna 2016.) održat će se 29. i 30. studenog te 1. prosinca 2017. (srijeda, četvrtak i petak), u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

101. sjednica Državnog sudbenog vijeća

101. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 23. studenog 2017., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termini razgovora s kandidatima za suca Županijskog suda u Vukovaru

 

Razgovori s kandidatima za suca Županijskog suda u Vukovaru (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 87/16) održat će se u četvrtak, 23. studenog 2017., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.


Lista Kandidata

Općinski sud Valpovo

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Valpovu

1. Žulj Marijana 131 bod

2. Markuš Vlatka 129 boda

Općinski sud Slavonski Brod

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Slavonskom Brodu

1. Čosić Ivan 133 boda

2. Marić Ivanović Renata 133 boda

3. Garić Pavo 131 bod

Općinski sud Krapina

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Krapini

1. Drešaj Jasmina 137 bodova

2. Ivanjek Davorin 134 bodova

3. Mikelić Ranka 125 bodova

Općinski sud Opatija

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Opatiji

1. Markuš Vlatka 129 bodova

2. Škorić Radaković Tatjana 120 bodova

Općinski sud Crikvenica

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Crikvenici

1. Pavelić Kristina 135 bodova

2. Ferek Teški Ivana 126 bodova

Općinski sud Stari Grad

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Starim Gradu

1. Čađenović Veljko 118 bodova

2. Jurišić Ana 110 bodova

Općinski sud Korčula

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Korčuli

1. Čađenović Veljko 118 bodova

2. Farčić Dario 111 bodova

Općinski sud Poreč

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Poreču

1.Markuš Vlatka 129 bodova

2. Zdjelar Lalović Zvjezdana 111 bodova

Općinski sud Zadar

Lista kandidata za imenovanje dva suca Općinskog suda u Zadru