DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Lista Kandidata


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr

e-mail: pisarnica@dsv.pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

12. sjednica Državnog sudbenog vijeća

12. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 11. srpnja 2019., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

Termini razgovora s kandidatima za predsjednika Općinskog suda u Bjelovaru, Općinskog suda u Crikvenici, Trgovačkog suda u Rijeci, Trgovačkog suda u Pazinu, Trgovačkog suda u Splitu i Trgovačkog suda u Dubrovniku

Razgovor s kandidatima za predsjednika Općinskog suda u Bjelovaru, Općinskog suda u Crikvenici, Trgovačkog suda u Rijeci, Trgovačkog suda u Pazinu, Trgovačkog suda u Splitu i Trgovačkog suda u Dubrovniku održat će se u četvrtak, 11. srpnja 2019, u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49 /IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Velikoj Gorici i sutkinja Županijskog suda u Zagrebu, imenovanih na sjednici Vijeća od 24. svibnja 2019., održat će se u petak, 28. lipnja 2019., u 12,00 sati, u zgradi Ministarstva pravosuđa, dvorana Vidikovac, Ulica grada Vukovara 49/VII, Zagreb.

10. sjednica Državnog sudbenog vijeća

10. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 13. lipnja 2019., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

Termini razgovora s kandidatima prijavljenima na poziv Vijeća za trajni premještaj suca u Trgovački sud u Zagrebu

 

Razgovor s kandidatima održat će se u četvrtak, 13. lipnja 2019., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Lista Kandidata

Trgovački sud Pazin

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Trgovačkog suda u Pazinu

1. Dujić Ivan 124 boda

2. Pamić Biljana 121 bod

3. Pucić Petricia 115 boda

4. Cotman Kalac Blanka 113 boda

Županijski sud Dubrovnik

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Županijskog suda u Dubrovniku

1. Nikolić Zoran 128 boda

2. Perić Aračić Verica 128 boda

3. Brajković Kate 127 boda

Općinski sud Mali Lošinj

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Malom Lošinju

1. Čađenović Veljko 118 boda

2. Stopar Tomislav 109 boda

Općinski sud Kutina

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Kutini

1. Ivančić Andreja 133 boda

2. Markuš Vlatka 129 boda

Općinski sud Valpovo

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Valpovu

1. Žulj Marijana 131 bod

2. Markuš Vlatka 129 boda

Općinski sud Slavonski Brod

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Slavonskom Brodu

1. Čosić Ivan 133 boda

2. Marić Ivanović Renata 133 boda

3. Garić Pavo 131 bod

Općinski sud Krapina

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Krapini

1. Drešaj Jasmina 137 bodova

2. Ivanjek Davorin 134 bodova

3. Mikelić Ranka 125 bodova

Općinski sud Opatija

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Opatiji

1. Markuš Vlatka 129 bodova

2. Škorić Radaković Tatjana 120 bodova

Općinski sud Crikvenica

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Crikvenici

1. Pavelić Kristina 135 bodova

2. Ferek Teški Ivana 126 bodova

Općinski sud Stari Grad

Lista kandidata za imenovanje jednog suca Općinskog suda u Starim Gradu

1. Čađenović Veljko 118 bodova

2. Jurišić Ana 110 bodova