DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Lista Kandidata / Općinski sud u Splitu


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

106. sjednica Državnog sudbenog vijeća

106. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 18. siječnja 2018., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

104. sjednica Državnog sudbenog vijeća

104. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 21. prosinca 2017., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sudaca Županijskog suda u Varaždinu, Županijskog suda u Vukovaru i Županijskog suda u Zagrebu održat će se u petak, 22. prosinca 2017., u 10,00 sati, dvorana Vidikovac, VII/706, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termini razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Osijeku i predsjednika Općinskog suda u Splitu

 

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Osijeku i predsjednika Općinskog suda u Splitu održat će se u četvrtak, 21. prosinca 2017., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

102. sjednica Državnog sudbenog vijeća

102. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u srijedu, četvrtak i petak, 29. i 30. studenog te 1. prosinca 2017., s početkom u 8,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Općinski sud u Splitu

Lista kandidata za imenovanje 5 sudaca Općinskog suda u Splitu

 

1. ČULIĆ KATARINA, sudska savjetnica u Trgovačkom sudu u Splitu, 137 bodova

2. ANUŠIĆ MAJA, sudska savjetnica Općinskog građanskog suda u Zagrebu, 135 bodova

3. RADIĆ ZRINKA, sudska savjetnica u Općinskom sudu u Splitu, 134 boda

4. DAVIDOVIĆ GLUMAC MAGDA, sudska savj. u Županijskom sudu u Splitu, 132 boda

5. LONČAR JELENA, sudska savjetnica u Općinskom sudu u Splitu, 132 boda

6. RODIN MIRELLA, sudska savjetnica u Općinskom sudu u Rabu, 132 boda

7. CERIĆ ELVIR, sudski savjetnik u Općinskom sudu u Splitu, 129 bodova

8. ČOVIĆ SILVIO, sudski savjetnik u Općinskom sudu u Trogiru, 129 bodova

9. MARUŠIĆ MIRANDA, sudska savjetnica u Općinskom sudu u Splitu, 129 bodova

10. IVIĆ DANIELA, sudska savjetnica u Općinskom sudu u Splitu, 126 bodova

11. MARAVIĆ DRAŽEN, sudac Općinskog s uda u Zadru, 120 bodova

12. HEINRICH KATARINA, sutkinja Općinskog suda u Supetru, 119 bodova

13. LOLIĆ PRENC TEA, sutkinja Općinskog suda u Kninu, 116 bodova

14. VUKMIR MAJA, sutkinja Općinskog suda u Supetru, 110 bodova