DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Lista Kandidata / TRGOVAČKI SUD VARAŽDIN


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr

e-mail: pisarnica@dsv.pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

Pisana provjera znanja za kandidatkinju za Županijski sud u Splitu

Poziva se kandidatkinja koja se prijavila na oglas za slobodno mjesto suca Županijskog suda u Splitu, („Narodne novine“ broj 54/18 od 13. lipnja 2018.), a nije iz redova sudaca, da pristupi pisanoj provjeri znanja, koja će se održati dana 2. travnja 2019. u 9,00 sati, u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

3. sjednica Državnog sudbenog vijeća

3. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 21. ožujka 2019., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

Termini razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Šibeniku, Općinskog suda u Slavonskom Brodu i Općinskog suda u Velikoj Gorici

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Šibeniku, Općinskog suda u Slavonskom Brodu i Općinskog suda u Velikoj Gorici održat će se u četvrtak, 21. ožujka 2019., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49 /IV.

Svečana prisega

Svečana prisega novoimenovanih sudaca Županijskog suda u Bjelovaru, Županijskog suda u Osijeku, Županijskog suda u Zadru, Trgovačkog suda u Pazinu, Trgovačkog suda u Splitu, Trgovačkog suda u Zagrebu, Općinskog suda u Dubrovniku i Općinskog suda u Varaždinu, imenovanih na 148., 149. i 150. sjednici DSV, održat će se u srijedu, 13. ožujka 2019., u 12,00 sati, u dvorani „Vidikovac“ u zgradi Ministarstva pravosuđa, Ulica grada Vukovara 49/VII, Zagreb

2. sjednica Državnog sudbenog vijeća

2. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 7. ožujka 2019., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV


TRGOVAČKI SUD VARAŽDIN

Lista kandidata za imenovanje 2 suca Trgovačkog suda u Varaždinu

1. RADUKA RADOVAN, sudski savjetnik u Visokom trgovačkom sudu RH (149 bodova)

2. HATVALIĆ NEMEC IRIS, sudska savjetnica u Općinskom sudu u Čakovcu (139 bodova)

3. LOVREKVOIĆ MIROSLAV, sud. savjetnik u Trgovačkom sudu u Bjelovaru (137 bodova)

4. FEREK TEŠKI IVANA, sudska savjetnica u Županijskom sudu u Zlataru (136 bodova)

5. JUG BLAŽIN Vesna, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (134 boda)

6. KLIČEK HORVAT GORDANA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (134 boda)

7. ORLOVIĆ JADRANKA, sutkinja Prekršajnog suda u Varaždinu (131 bod)

8. BRĐANOVIĆ TOMISLAV, sudac Općinskog suda u Varaždinu (130 bodova)

9. POLJANEC BUBAŠ MELITA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (130 bodova)

10. KRAŠEK LIDIJA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (123 boda)

11. MILETIĆ NATAŠA, sutkinja Općinskog suda u Čakovcu (123 boda)

12. GAŠPAROVIĆ SANJA MARIA, sutkinja Općinskog suda u Čakovcu (119,5 bodova)