DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Lista Kandidata / TRGOVAČKI SUD VARAŽDIN


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

126. sjednica Državnog sudbenog vijeća

126. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 15. lipnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

125. sjednica Državnog sudbenog vijeća

125. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 14. lipnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovane sutkinje Visokog trgovačkog suda Republike Hrvatske održat će se u četvrtak, 14. lipnja 2018., u 14,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termini razgovora s kandidatima za suce Trgovačkog suda u Splitu

Razgovori s kandidatima za suce Trgovačkog suda u Splitu (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 57/17) održat će se u četvrtak, 14. lipnja 2018., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 17. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


TRGOVAČKI SUD VARAŽDIN

Lista kandidata za imenovanje 2 suca Trgovačkog suda u Varaždinu

1. RADUKA RADOVAN, sudski savjetnik u Visokom trgovačkom sudu RH (149 bodova)

2. HATVALIĆ NEMEC IRIS, sudska savjetnica u Općinskom sudu u Čakovcu (139 bodova)

3. LOVREKVOIĆ MIROSLAV, sud. savjetnik u Trgovačkom sudu u Bjelovaru (137 bodova)

4. FEREK TEŠKI IVANA, sudska savjetnica u Županijskom sudu u Zlataru (136 bodova)

5. JUG BLAŽIN Vesna, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (134 boda)

6. KLIČEK HORVAT GORDANA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (134 boda)

7. ORLOVIĆ JADRANKA, sutkinja Prekršajnog suda u Varaždinu (131 bod)

8. BRĐANOVIĆ TOMISLAV, sudac Općinskog suda u Varaždinu (130 bodova)

9. POLJANEC BUBAŠ MELITA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (130 bodova)

10. KRAŠEK LIDIJA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (123 boda)

11. MILETIĆ NATAŠA, sutkinja Općinskog suda u Čakovcu (123 boda)

12. GAŠPAROVIĆ SANJA MARIA, sutkinja Općinskog suda u Čakovcu (119,5 bodova)