DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Lista Kandidata / ŽUPANIJSKI SUD U SLAVONSKOM BRODU – STALNA SLUŽBA U POŽEGI – Kazneni odjel


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr

e-mail: pisarnica@dsv.pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

12. sjednica Državnog sudbenog vijeća

12. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 11. srpnja 2019., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

Termini razgovora s kandidatima za predsjednika Općinskog suda u Bjelovaru, Općinskog suda u Crikvenici, Trgovačkog suda u Rijeci, Trgovačkog suda u Pazinu, Trgovačkog suda u Splitu i Trgovačkog suda u Dubrovniku

Razgovor s kandidatima za predsjednika Općinskog suda u Bjelovaru, Općinskog suda u Crikvenici, Trgovačkog suda u Rijeci, Trgovačkog suda u Pazinu, Trgovačkog suda u Splitu i Trgovačkog suda u Dubrovniku održat će se u četvrtak, 11. srpnja 2019, u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49 /IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Velikoj Gorici i sutkinja Županijskog suda u Zagrebu, imenovanih na sjednici Vijeća od 24. svibnja 2019., održat će se u petak, 28. lipnja 2019., u 12,00 sati, u zgradi Ministarstva pravosuđa, dvorana Vidikovac, Ulica grada Vukovara 49/VII, Zagreb.

10. sjednica Državnog sudbenog vijeća

10. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 13. lipnja 2019., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

Termini razgovora s kandidatima prijavljenima na poziv Vijeća za trajni premještaj suca u Trgovački sud u Zagrebu

 

Razgovor s kandidatima održat će se u četvrtak, 13. lipnja 2019., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


ŽUPANIJSKI SUD U SLAVONSKOM BRODU – STALNA SLUŽBA U POŽEGI – Kazneni odjel

 

Lista kandidata za imenovanje tri suca Županijskog suda u Slavonskom Brodu - stalna služba u Požegi - Kazneni odjel :

 

 

  1. BALENOVIĆ MARIJA, predsjednica Općinskog suda u Požegi (146 bodova)
  2. RIBIČIĆ BRANKA, sutkinja Općinskog suda u Požegi (142 boda)
  3. MADUNIĆ MIRJANA, sutkinja Općinskog suda u Požegi (139 bodova)
  4. SOLDO MILE, sudac Općinskog suda u Požegi (139 bodova)
  5. POLGAR SNJEŽANA, sutkinja Općinskog suda u Požegi (138 bodova)
  6. LEKO ILKA, sutkinja Općinskog suda u Požegi (136,51 bodova)
  7. NOVAK MELITA, sutkinja Općinskog suda u Požegi (135,55 bodova)
  8. RAGUŽ MARIJA, sutkinja Općinskog suda u Požegi (135 bodova)
  9. MIRKOVIĆ LJUBOMIR, sudac Općinskog suda u Požegi (132,56 bodova)
  10. BRATEK JASNA, sutkinja Općinskog suda u Novoj Gradški (132 boda)
  11. FRANK DRAGUTIN, sudac Općinskog suda u Daruvaru (131 bod)
  12. MATAJČEVIĆ VERICA, sutkinja Općinskog suda u Požegi (128,11 bodova)
  13. JUSTAMENT ROBERT, sudac Općinskog suda u Požegi (127,61 bodova)
  14. GERNHARD KRUNOSLAV, sudac Općinskog suda u Slatini (125 bodova)
  15. BARIČEVIĆ MIRA, općinska državna odvjetnica u Požegi (115 bodova)
  16. DUNDOVIĆ IVAN, odvjetnik iz Požege (95 bodova)