DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Lista Kandidata / ŽUPANIJSKI SUD VARAŽDIN


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 17. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Osijeku održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u 11,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termin razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu

 

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 11. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 10. svibnja 2018., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


ŽUPANIJSKI SUD VARAŽDIN

Lista kandidata za imenovanje 2 suca Županijskog suda u Varaždinu

 

  1. KOROTAJ GORDANA, viša sudska savjetnica u Vrhovnom sudu RH (148 bodova)
  2. PAVELIN BORZIĆ TANJA, sutkinja Općinskog suda u Zlataru (141 bod)
  3. SAMBOLEK MILKO, sudac Općinskog s uda u Čakovcu (139 bodova)
  4. MIŠAK BOŽICA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (137 bodova)
  5. NOVAK PREMC TANJA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (136 bodova)
  6. PETROVIĆ KATARINA, sutkinja Općinskog suda u Virovitici (135 bodova)
  7. PRETKOVIĆ ALAN, predsjednik Općinskog su da u Varaždinu (134 boda)
  8. ČIŽMEK DAMIR, sudac Općinskog suda u Zlataru (131 bod)
  9. LUKAČ KERETIĆ SNJEŽANA, sutkinja Općinskog suda u Čakovcu (131 bod)
  10. MALNAR BOSILJKA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (130 bodova)
  11. MRZLJAK VLASTA, sutkinja Općinskog suda u Zlataru (130 bodova)
  12. JUG BLAŽIN VESNA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (129 bodova)
  13. LOVRIĆ SUNČICA, sutkinja Općinskog suda u Bjelovaru (126 bodova)
  14. MARCIUŠ RENATA, sutkinja Općinskog suda u Čakovcu (125 bodova)
  15. MILETIĆ NATAŠA, sutkinja Općinskog suda u Čakovcu (124 boda)
  16. GAŠPAROVIĆ SANJA MARIA, sutkinja Općinskog suda u Čakovcu (123 boda)
  17. KRAŠEK LIDIJA, sutkinja Općinskog suda u Varaždinu (121 bod)
  18. VIDOVIĆ VINCEK KSENIJA, zamj.općinskog drž.odvjetnika u Čakovcu (118 bodova)
  19. NOVAK HRVOJE, sudac Općinskog suda u Čakovcu (111 bodova)