DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Lista Kandidata / ŽUPANIJSKI SUD ZAGREB


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr

e-mail: pisarnica@dsv.pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

19. sjednica Državnog sudbenog vijeća

19. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak i petak, 7. i 8. studenog 2019., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Redoslijed kandidata i termini razgovora s kandidatima za 15 sudaca Visokog kaznenog suda Republike Hrvatske, (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 46/19 od 8. svibnja 2019.)

Redoslijed kandidata, koji su podnijeli prijavu na oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 46 od 8. svibnja 2019. za 15 (petnaest) sudaca Visokog kaznenog suda Republike Hrvatske, utvrđen na temelju ocjene o obnašanju dužnosti:

18. sjednica Državnog sudbenog vijeća

18. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 24. listopada 2019., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Redoslijed kandidata i termini razgovora s kandidatima za suca Županijskog suda u Puli – Pola, građanski odjel i suca Županijskog suda u Puli – Pola, kazneni odjel (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 57/19 od 7. lipnja 2019.)

Redoslijed kandidata koji su podnijeli prijavu na oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 57/19 od 7. lipnja 2019., za slobodno mjesto suca Županijskog suda u Puli – Pola, građanski odjel i suca Županijskog suda u Puli – Pola, kazneni odjel, utvrđen na temelju ocjene o obnašanju dužnosti:

PRIOPĆENJE ZA JAVNOST

 

Dana 19. rujna 2019. izvršna direktorica Gonga Jelena Berković, u razgovoru za N1 televiziju komentirala je reakciju DSV na slučaj Duhaček. Budući da je svojim komentarom pokazala nepoznavanje prava, to se ukazala potreba za sljedećim objašnjenjem.


ŽUPANIJSKI SUD ZAGREB

Lista kandidata za imenovanje 3 suca Županijskog suda u Zagrebu

 

  1. GOVIĆ mr.sc. IRIS, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (149 bodova)
  2. BULKA ZINKA, predsjednica Općinskog suda u Vrbovcu (146 bodova)
  3. TOMAŠIĆ TOMISLAV, sudac Općinskog kazn.suda u Zagrebu (146 bodova)
  4. ŠKUGOR GORAN, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (142 boda)
  5. CRNIĆ JASMINA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (140 bodova)
  6. IVANKOVIĆ SNJEŽANA, sutkinja Općinskog suda u Samoboru (140 bodova)
  7. KALEB mr.sc. ZORISLAV, sudac Općinskog kazn.suda u Zagrebu (140 bodova)
  8. LIOVIĆ MERKAŠ JADRANKA, sutkinja Općin. građ.suda u Zagrebu (140 bodova)
  9. GALEŠIĆ JASNA, sutkinja Općinskog suda u Sesvetama (139 bodova)
  10. FRANKIĆ MILENA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (138 bodova)
  11. PARAĆ GARMA MARINA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (138 bodova)
  12. ARALICA TOMISLAV, predsjednik Općinskog suda u Sesvetama (137 bodova)
  13. KAUZLARIĆ ŽELJANA, sutkinja Općinskog suda u Ivanić Gradu (137 bodova)
  14. SIROVICA HRANILOVIĆ DRAGICA, sutk.Opć.suda u Jastrebarskom (137 bodova)
  15. KOŠIR SKRAČIĆ RENATA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (136 bodova)
  16. KVATERNIK IRENA, sutkinja Općinskog suda u V. Gorici (136 bodova)
  17. MATUŠKO ANTONIĆ LJILJANA, sutk.Općin.građ.suda u Zagrebu (136 bodova)
  18. ĆURKO NASIĆ DAVORKA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (135 bodova)
  19. GRADIŠEK ANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (135 bodova)
  20. MRKOCI SNJEŽANA, sutkinja Županijskog suda u Sisku (135 bodova)
  21. PETROVIĆ KATARINA, sutkinja Općinskog suda u Virovitici (135 bodova)
  22. ROPUŠ IVANKA, sutkinja Općinskog suda u V. Gorici (135 bodova)
  23. PRIŠLIN ZLATICA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (135 bodova)
  24. ZEC SANJA, sutkinja Općinskog suda u Sesvetama (135 bodova)
  25. BARLOVIĆ BOŽICA, sutkinja Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (134 boda)
  26. FEUŠ VLASTA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (134 boda)
  27. LUKIĆ NENAD, sudac Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (134 boda)
  28. ČABRIJAN IRENA, sutkinja Općinskog suda u Sesvetama (133 boda)
  29. GROSPIĆ IVASOVIĆ NIKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (133 boda)
  30. KOVAČEVIĆ IVANA DUBRAVKA, sutkinja Općin.suda u Samoboru (133 boda)
  31. NOBILO VINKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (133 boda)
  32. VRANDEČIĆ SONJA, sutkinja Općinskog kazn. suda u Zagrebu (133 boda)
  33. TRTANJ VUKOJA KRISTINA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  34. VESELIĆ JADRANKA, sutkinja Općinskog suda u V. Gorici (132 boda)
  35. FIKEYS SREBRENKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  36. ŠREKAIS RENATA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  37. TOPIĆ KORDEJ GABRIELA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  38. HUČERA TANJA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  39. PAPIĆ BRANIMIR, sudac Općinskog suda u Zlataru (131 bod)
  40. ŠIMIĆ KSENIJA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  41. LUKŠA SNJEŽANA, sutkinja Općinskog građ.suda u zagrebu (131 bod)
  42. MARKIĆ JURIŠIĆ ANDRIJANA, sutk.Općin.građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  43. FRNTIĆ DOMAGOJ FRANJO, sudac Općin.građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  44. ŽULJ VESNA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  45. GOLUB TEA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (130 bodova)
  46. MRZLJAK VLASTA, sutkinja Općinskog suda u Zlataru (130 bodova)
  47. ŠIKIĆ SLIVAR JAVORKA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (130 bodova)
  48. TEŽAK –ŠKRBINA VESNA, sutkinja Općinskog suda u Samoboru (130 bodova)
  49. KRSTANOVIĆ-ČADA ANDREA, sutk.Općin.građ.suda u Zagrebu (130 bodova)
  50. PETYO ILIJANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (130 bodova)
  51. BRAMBERGER OSTOIĆ SANDA, sutk.Općin.kazn.suda u Zagrebu (129 bodova)
  52. ŠOJAT JASENKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (129 bodova)
  53. VALENTIĆ RAHELA, sutkinja Općin. Kaznenog suda u Zagrebu (129 bodova)
  54. ŠIMUNOVIĆ NIVES, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  55. HRKAĆ NEVENKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  56. RADAKOVIĆ SUZANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  57. PARTL DARIO, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  58. GRUBIŠIĆ JOSIP, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (127 bodova)
  59. HADŽIĆ AMIRA, sutkinja Općinskog suda u Osijeku (127 bodova)
  60. RAMUŠĆAK NIKOLA, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (127 bodova)
  61. KOVAČEVIĆ INES, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (126 bodova)
  62. MILIĆ ŠTRKALJ MARIO, sudac Prekršajnog suda u Kninu (126 bodova)
  63. PANDURIĆ JELICA, sutkinja Općinskog suda u Samoboru (126 bodova)
  64. ŽERAVICA MLADEN, sudac Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (126 bodova)
  65. BAČIĆ ZDENKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (126 bodova)
  66. BILANDŽIĆ MAJA, sutkinja Općinskog građanskog suda u Zagrebu (126 bodova)
  67. CENTNER MELANIJA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  68. EREŠ BLAŽENA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (125 bodova)
  69. NIKIĆ VERICA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  70. PANDŽA ROBERTA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  71. PUTANEC ALEMKA, viša sud.savjetn.u Županijskom sudu u Zagrebu (125 bodova)
  72. ĆAĆIĆ ZAGRAJSKI ZORKA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  73. JURIŠIĆ JOŠKO, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  74. BABAROVIĆ ŽELJKA, sutkinja Prekršajnog suda u Zagrebu (123 boda)
  75. PLEŠE TAMARA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (123 boda)
  76. BENČIĆ MARKO, sudac Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (122 boda)
  77. ĆURKOVIĆ DRAŽIĆ ANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (122 boda)
  78. LEVAK IVAN, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (122 boda)
  79. RAĐENOVIĆ JASNA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (122 boda)
  80. ŠTAMPAR STIPIĆ MAJA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (122 boda)
  81. DJAKOVIĆ MILENKO, sudac Općinskog kazn.suda u Zagrebu (121 bod)
  82. STUBIČAR SILVIJA SUNČANA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (120 bodova)
  83. VRANČIĆ VINKICA, sutkinja Općinskog suda u Samoboru (120 bodova)
  84. ŽUNIĆ VUKELIĆ SUZANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (118 bodova)
  85. HORVAT VESNA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (118 bodova)
  86. ŠPORČIĆ BETI MORENA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (118 bodova)
  87. POMYKALO ALEKSANDRA, sutkinja Općin.građ. suda u Zagrebu (117 bodova)
  88. ŠAFAR IRENA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (117 bodova)
  89. KROVINOVIĆ SANJA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (116 bodova)
  90. ČOTIĆ DAMIR, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (115 bodova)
  91. ŠAGUD SNJEŽANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (113 bodova)
  92. VULETIĆ MIRKA, sutkinja Općinskog građanskog suda u Zagrebu (111 bodova)
  93. GERKMAN RUDEC RENATA, viša ustavnosudska savjetnica (70 bodova)
  94. BUTOROVIĆ DARKO, zamjenik općin.drž.odvjetnika u Zagrebu (60 bodova)