DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Lista Kandidata / ŽUPANIJSKI SUD ZAGREB


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

Termini razgovora s kandidatima za suce Vrhovnog suda Republike Hrvatske

Razgovori s kandidatima za suce Vrhovnog suda Republike Hrvatske (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 19 od 2. ožujka 2016. i „Narodnim novinama“ broj 87 od 28. rujna 2016.) održat će se 29. i 30. studenog te 1. prosinca 2017. (srijeda, četvrtak i petak), u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

101. sjednica Državnog sudbenog vijeća

101. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 23. studenog 2017., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termini razgovora s kandidatima za suca Županijskog suda u Vukovaru

 

Razgovori s kandidatima za suca Županijskog suda u Vukovaru (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 87/16) održat će se u četvrtak, 23. studenog 2017., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

POZIV ZA PRISTUP PSIHOLOŠKOM TESTIRANJU

Pozivaju se kandidati prijavljeni za oglašena slobodna mjesta sudaca Općinskog suda u Dubrovniku, Općinskog suda u Gospiću, Općinskog suda u Novom Zagrebu, Općinskog suda u Puli, Trgovačkog suda u Splitu i Upravnog suda u Zagrebu (oglasi objavljeni u „Narodnim novinama“ broj 57/17), kao i kandidati prijavljeni za oglašena slobodna sudačka mjesta Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Općinskog suda u Dubrovniku, Općinskog suda u Varaždinu, Općinskog suda u Karlovcu, Općinskog suda u Velikoj Gorici, Trgovačkog suda u Pazinu, Trgovačkog suda u Varaždinu, Trgovačkog suda u Zadru i Trgovačkog suda u Zagrebu (oglasi objavljeni u „Narodnim novinama“ broj 122/16), na psihološko testiranje, koje će se održati u prostorijama Doma zdravlja Zapad, Zagreb, Prilaz baruna Filipovića 11, I. kat.


ŽUPANIJSKI SUD ZAGREB

Lista kandidata za imenovanje 1 suca Županijskog suda u Zagrebu

  1. GOVIĆ mr.sc. IRIS, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (149 bodova)
  2. KOROTAJ GORDANA , viša sud.savjetnica u Vrhovnom sudu RH (148 bodova)
  3. BULKA ZINKA, predsjednica Općinskog suda u Vrbovcu (146 bodova)
  4. TOMAŠIĆ TOMISLAV, sudac Općinskog kazn.suda u Zagrebu (146 bodova)
  5. ŠKUGOR GORAN, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (142 boda)
  6. PAVELIN BORZIĆ TANJA, sutkinja Općinskog suda u Zlataru (141 bod)
  7. CRNIĆ JASMINA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (140 bodova)
  8. IVANKOVIĆ SNJEŽANA, sutkinja Općinskog suda u Samoboru (140 bodova)
  9. JELEČ PECIREP ANA, predsjednica Općinskog suda u Kninu (140 bodova)
  10. KALEB mr.sc. ZORISLAV, sudac Općinskog kazn.suda u Zagrebu (140 bodova)
  11. LIOVIĆ MERKAŠ JADRANKA, sutkinja Općin. građ.suda u Zagrebu (140 bodova)
  12. GALEŠIĆ JASNA, sutkinja Općinskog suda u Sesvetama (139 bodova)
  13. ARALICA TOMISLAV, predsjednik Općinskog suda u Sesvetama (137 bodova)
  14. KOMORSKI GORDANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (137 bodova)
  15. SIROVICA HRANILOVIĆ DRAGICA, sutk.Opć.suda u Jastrebarskom (137 bodova)
  16. KOŠIR SKRAČIĆ RENATA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (136 bodova)
  17. ĆURKO NASIĆ DAVORKA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (135 bodova)
  18. GRADIŠEK ANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (135 bodova)
  19. PETROVIĆ KATARINA, sutkinja Općinskog suda u Virovitici (135 bodova)
  20. PRIŠLIN ZLATICA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (135 bodova)
  21. ZEC SANJA, sutkinja Općinskog suda u Sesvetama (135 bodova)
  22. BARLOVIĆ BOŽICA, sutkinja Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (134 boda)
  23. FEUŠ VLASTA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (134 boda)
  24. LUKIĆ NENAD, sudac Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (134 bodova)
  25. ČABRIJAN IRENA, sutkinja Općinskog suda u Sesvetama (133 boda)
  26. GROSPIĆ IVASOVIĆ NIKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (133 boda)
  27. KOVAČEVIĆ IVANA DUBRAVKA, sutkinja Općin.suda u Samoboru (133 boda)
  28. NOBILO VINKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (133 boda)
  29. VRANDEČIĆ SONJA, sutkinja Općinskog kazn. suda u Zagrebu (133 boda)
  30. TRTANJ VUKOJA KRISTINA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  31. ŠREKAIS RENATA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  32. TOPIĆ KORDEJ GABRIELA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (132 boda)
  33. HUČERA TANJA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  34. LUKŠA SNJEŽANA, sutkinja Općinskog građ.suda u zagrebu (131 bod)
  35. MARKIĆ JURIŠIĆ ANDRIJANA, sutk.Općin.građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  36. FRNTIĆ DOMAGOJ FRANJO, sudac Općin.građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  37. ŽULJ VESNA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (131 bod)
  38. GOLUB TEA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (130 bodova)
  39. MRZLJAK VLASTA, sutkinja Općinskog suda u Zlataru (130 bodova)
  40. KRSTANOVIĆ-ČADA ANDREA, sutk.Općin.građ.suda u Zagrebu (130 bodova)
  41. BRAMBERGER OSTOIĆ SANDA, sutk.Općin.kazn.suda u Zagrebu (129 bodova)
  42. ŠOJAT JASENKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (129 bodova)
  43. ŠIMUNOVIĆ NIVES, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  44. HRKAĆ NEVENKA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  45. RADAKOVIĆ SUZANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (128 bodova)
  46. GRAHOVAC ANDREA, sutkinja Općinskog suda u Osijeku (127 bodova)
  47. GRUBIŠIĆ JOSIP, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (127 bodova)
  48. HADŽIĆ AMIRA, sutkinja Općinskog suda u Osijeku (127 bodova)
  49. RAMUŠĆAK NIKOLA, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (127 bodova)
  50. KOVAČEVIĆ INES, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (126 bodova)
  51. LOVRIĆ SUNČICA, sutkinja Općinskog suda u Bjelovaru (126 bodova)
  52. PANDURIĆ JELICA, sutkinja Općinskog suda u Samoboru (126 bodova)
  53. ŽERAVICA MLADEN, sudac Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (126 bodova)
  54. BILANDŽIĆ MAJA, sutkinja Općinskog građanskog suda u Zagrebu (126 bodova)
  55. CENTNER MELANIJA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  56. PANDŽA ROBERTA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  57. JURIŠIĆ JOŠKO, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (125 bodova)
  58. BENČIĆ MARKO, sudac Općinskog kaznenog suda u Zagrebu (122 boda)
  59. LEVAK IVAN, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (122 boda)
  60. ŠTAMPAR STIPIĆ MAJA, sutkinja Općinskog kazn.suda u Zagrebu (122 boda)
  61. DJAKOVIĆ MILENKO, sudac Općinskog kazn.suda u Zagrebu (121 bod)
  62. STUBIČAR SILVIJA SUNČANA, sutkinja Općin.građ.suda u Zagrebu (120 bodova)
  63. HORVAT VESNA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (118 bodova)
  64. ŠPORČIĆ BETI MORENA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (118 bodova)
  65. ŠAFAR IRENA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (117 bodova)
  66. ČOTIĆ DAMIR, sudac Općinskog građ.suda u Zagrebu (115 bodova)
  67. ŠAGUD SNJEŽANA, sutkinja Općinskog građ.suda u Zagrebu (113 bodova)
  68. VULETIĆ MIRKA, sutkinja Općinskog građanskog suda u Zagrebu (111 bodova)