DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / OBAVIJEST O RASPOREDU ODRŽAVANJA USMENOG DIJELA ZAVRŠNOG ISPITA U DRŽAVNOJ ŠKOLI ZA PRAVOSUDNE DUŽNOSNIKE


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 17. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Osijeku održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u 11,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termin razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu

 

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 11. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 10. svibnja 2018., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


OBAVIJEST O RASPOREDU ODRŽAVANJA USMENOG DIJELA ZAVRŠNOG ISPITA U DRŽAVNOJ ŠKOLI ZA PRAVOSUDNE DUŽNOSNIKE

Usmeni dio završnog ispita kandidata u Državnoj školi za pravosudne dužnosnike, sukladno Uputi za polaganje završnog ispita u Državnoj školi za pravosudne dužnosnike, održat će se u četvrtak, 6. studenog 2014. u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, Ulica grada Vukovara 49/IV, Zagreb, prema slijedećem rasporedu:

Ivana Manestar u 9,00 sati
Ema Brdovčak u 9,10 sati
Tina Šimović u 9,20 sati
Lucija Arelić u 9,30 sati
Dina Jellin u 9,40 sati
Lana Kovačić Markić u 9,50 sati
Mirna Britvić u 10,00 sati
Tihana Laptalo Medarić u 10,10 sati
Marina Presečki u 10,20 sati
Denis Krnjak u 10,30 sati
Petra Primc u 10,40 sati
Nadežda Šepelj Mažuranić u 10,50 sati
Mario Meandžija u 11,00 sati
Ana Cvečić u 11,10 sati
Danijela Čipčić Buzov u 11,20 sati
Katarina Zdunić u 11,30 sati
Irma Vladović u 11,40 sati
Milan Franić u 11,50 sati
Ksenija Adžić u 12,00 sati