DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Odluke 18. sjednice DSV


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

Termin razgovora s kandidatima za suca Trgovačkog suda u Pazinu

 

Razgovori s kandidatima za suca Trgovačkog suda u Pazinu (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 122/16) održat će se u petak, 26. listopada 2018., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

Poslovnik o radu kandidacijskih odbora

Na temelju odredbe članka 8. stavka 2. Zakona o Državnom sudbenom vijeću („Narodne novine“, broj 116/10, 57/11, 130/11, 13/13, 28/13, 82/15 i 67/18 - dalje: ZDSV), Povjerenstvo za izbor članova Državnog sudbenog vijeća (dalje: Povjerenstvo), 24. rujna 2018. donosi:

136. sjednica Državnog sudbenog vijeća

136. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 11. listopada 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Poziv za pristup psihološkom testiranju

Pozivaju se kandidati prijavljeni za oglašena slobodna mjesta sudaca Općinskog suda u Dubrovniku, Općinskog suda u Varaždinu, Trgovačkog suda Splitu i Trgovačkog suda u Zagrebu (oglasi objavljeni u „Narodnim novinama“ broj 54/18), na psihološko testiranje, koje će se održati u prostorijama Doma zdravlja Zapad, Zagreb, Prilaz baruna Filipovića 11, III. kat (medicina rada).

132. sjednica Državnog sudbenog vijeća

132. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak i petak, 30. i 31. kolovoza 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Odluke 18. sjednice DSV

18. sjednica DSV-a je održana 11. i 12. studenog 2010.

Na 18. sjednici imenovani su sucima sljedeći kandidati:

1. Na Općinski sud u Zadru imenovani su: Ana Brkić i Danijela Poljak Zubčić

2. Na Općinski sud u Varaždinu imenovani su: Ana Marija Murić i Bojana Skenderović

3. Na Općinski sud u Kutini imenovana je: Andreja Ivančić

4. Na Općinski sud u Valpovu imenovana je: Marijana Žulj

5. Na Općinski sud u Slavonskom Brodu imenovana je: Renata Marić-Ivanović

6. Na Općinski sud u Opatiji imenovana je: Tatjana Škorić Radaković

7. Na Općinski sud u Crikvenici imenovana je: Kristina Pavelić

8. Na Općinski sud u Starom Gradu imenovana je: Ana Jurišić

9. Na Općinski sud u Malom Lošinju imenovan je: Veljko Čađenović

10. Na Općinski sud u Korčuli imenovan je: Dario Farčić

11. Na Općinski sud u Poreču imenovana je: Vlatka Markuš

12. Na Trgovački sud u Pazinu imenovan je: Ivan Duić

13. Na Županijski sud u Dubrovniku imenovana je: Verica Perić Aračić

Provedeni su usmeni razgovori sa kandidatima za slobodna mjesta sudaca Trgovačkog suda u Zagrebu, Visokog trgovačkog suda RH, Upravnog suda RH, Županijskog suda u Zagrebu i Županijskog suda u Varaždinu.