DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Odluke 18. sjednice DSV


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 17. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Osijeku održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u 11,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termin razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu

 

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 11. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 10. svibnja 2018., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Odluke 18. sjednice DSV

18. sjednica DSV-a je održana 11. i 12. studenog 2010.

Na 18. sjednici imenovani su sucima sljedeći kandidati:

1. Na Općinski sud u Zadru imenovani su: Ana Brkić i Danijela Poljak Zubčić

2. Na Općinski sud u Varaždinu imenovani su: Ana Marija Murić i Bojana Skenderović

3. Na Općinski sud u Kutini imenovana je: Andreja Ivančić

4. Na Općinski sud u Valpovu imenovana je: Marijana Žulj

5. Na Općinski sud u Slavonskom Brodu imenovana je: Renata Marić-Ivanović

6. Na Općinski sud u Opatiji imenovana je: Tatjana Škorić Radaković

7. Na Općinski sud u Crikvenici imenovana je: Kristina Pavelić

8. Na Općinski sud u Starom Gradu imenovana je: Ana Jurišić

9. Na Općinski sud u Malom Lošinju imenovan je: Veljko Čađenović

10. Na Općinski sud u Korčuli imenovan je: Dario Farčić

11. Na Općinski sud u Poreču imenovana je: Vlatka Markuš

12. Na Trgovački sud u Pazinu imenovan je: Ivan Duić

13. Na Županijski sud u Dubrovniku imenovana je: Verica Perić Aračić

Provedeni su usmeni razgovori sa kandidatima za slobodna mjesta sudaca Trgovačkog suda u Zagrebu, Visokog trgovačkog suda RH, Upravnog suda RH, Županijskog suda u Zagrebu i Županijskog suda u Varaždinu.