DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Odluke 18. sjednice DSV


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Zagrebu, imenovanih na sjednici DSV 5. srpnja 2018., održat će se u četvrtak, 12. srpnja 2018., u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

129. sjednica Državnog sudbenog vijeća

129. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 6. srpnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

128. sjednica Državnog sudbenog vijeća

128. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 5. srpnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

127. sjednica Državnog sudbenog vijeća

127. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u srijedu 4. srpnja 2018., s početkom u 11,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termini razgovora s kandidatima za suce Općinskog suda u Dubrovniku, Općinskog suda u Gospiću i Općinskog suda u Puli - Pola

 

Razgovori s kandidatima za suce Općinskog suda u Dubrovniku, Općinskog suda u Gospiću i Općinskog suda u Puli - Pola (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 57/17) održat će se u petak, 6. srpnja 2018., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.


Odluke 18. sjednice DSV

18. sjednica DSV-a je održana 11. i 12. studenog 2010.

Na 18. sjednici imenovani su sucima sljedeći kandidati:

1. Na Općinski sud u Zadru imenovani su: Ana Brkić i Danijela Poljak Zubčić

2. Na Općinski sud u Varaždinu imenovani su: Ana Marija Murić i Bojana Skenderović

3. Na Općinski sud u Kutini imenovana je: Andreja Ivančić

4. Na Općinski sud u Valpovu imenovana je: Marijana Žulj

5. Na Općinski sud u Slavonskom Brodu imenovana je: Renata Marić-Ivanović

6. Na Općinski sud u Opatiji imenovana je: Tatjana Škorić Radaković

7. Na Općinski sud u Crikvenici imenovana je: Kristina Pavelić

8. Na Općinski sud u Starom Gradu imenovana je: Ana Jurišić

9. Na Općinski sud u Malom Lošinju imenovan je: Veljko Čađenović

10. Na Općinski sud u Korčuli imenovan je: Dario Farčić

11. Na Općinski sud u Poreču imenovana je: Vlatka Markuš

12. Na Trgovački sud u Pazinu imenovan je: Ivan Duić

13. Na Županijski sud u Dubrovniku imenovana je: Verica Perić Aračić

Provedeni su usmeni razgovori sa kandidatima za slobodna mjesta sudaca Trgovačkog suda u Zagrebu, Visokog trgovačkog suda RH, Upravnog suda RH, Županijskog suda u Zagrebu i Županijskog suda u Varaždinu.