DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Odluke 24. sjednice


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 17. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Osijeku održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u 11,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termin razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu

 

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 11. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 10. svibnja 2018., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Odluke 24. sjednice

24. sjednica Državnog sudbenog vijeća održana je 20. siječnja 2011.

Odluke:

1. Za suce Vrhovnog suda RH imenovani su Damir Kontrec, Jasenka Žabčić i Marina Paulić

2. Za suce Visokog prekršajnog suda RH imenovani su Gordana Korotaj, Tomislav Tomašić i Mirjana Margetić

3. Za suce Županijskog suda u Zagrebu (3 mjesta na građanskom odjelu) imenovani su: mr.sc. Iris Gović, Ana Gradišek i Vlasta Feuš

4. Za suce Županijskog suda u Velikoj Gorici (2 mjesta na građanskom odjelu) imenovani su Goran Škugor i Zinka Bulka

5. Za suca Županijskog suda u Zagrebu (1 mjesto na kaznenom odjelu) imenovana je Tanja Pavelin Borzić

6. Za suce Županijskog suda u Varaždinu (1 mjesto na građanskom odjelu i 1 mjesto na kaznenom odjelu) imenovani su Milko Sambolek i Božica Mišak

7. Za suce Općinskog građanskog suda u Zagrebu imenovani su Marina Aralica Dodig, Ivana Mašić, Tihana Bokan, Ruža Garac, Marija Huljev, Marko Bosnić, Lucija Miše, Dubravka Zec i Iva Ivanišević

8. Za suce Općinskog suda u Varaždinu imenovani su Vanja Petrović i Davorin Ivanjek

9. Za suce Općinskog suda u Rijeci imenovani su Marija Predovan Matoković i Mate Radović

10. Za suca Općinskog suda u Županji imenovan je Hrvoje Smital

11. Za suce Općinskog suda u Vinkovcima imenovani su Ivan Katičić i Damir Ronko

12. Za suce Općinskog suda u Šibeniku imenovani su Rade Jurlina i Silvija Maleš

13. Za suce Trgovačkog suda u Varaždinu imenovani su Radovan Raduka i Iris Hatvalić Nemec

14. Za suce Trgovačkog suda u Dubrovniku imenovani su Katarina Franković i Anka Muhoberac

15. Za suca Prekršajnog suda u Varaždinu imenovan je Damir Hrustek

16. Za suca Prekršajnog suda u Virovitici imenovana je Marina Kovačević

17. Za suca Prekršajnog suda u Šibeniku imenovan je Mirko Škarica

18. Za suca Prekršajnog suda u Slavonskom Brodu imenovana je Ljerka Barić