DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / termin provjere znanja za kandidate za Trgovačke sudove Varaždin, Split i Dubrovnik i Županijski sud Pula


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

102. sjednica Državnog sudbenog vijeća

102. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u srijedu, četvrtak i petak, 29. i 30. studenog te 1. prosinca 2017., s početkom u 8,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termini razgovora s kandidatima za suce Vrhovnog suda Republike Hrvatske

Razgovori s kandidatima za suce Vrhovnog suda Republike Hrvatske (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 19 od 2. ožujka 2016. i „Narodnim novinama“ broj 87 od 28. rujna 2016.) održat će se 29. i 30. studenog te 1. prosinca 2017. (srijeda, četvrtak i petak), u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

101. sjednica Državnog sudbenog vijeća

101. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 23. studenog 2017., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termini razgovora s kandidatima za suca Županijskog suda u Vukovaru

 

Razgovori s kandidatima za suca Županijskog suda u Vukovaru (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 87/16) održat će se u četvrtak, 23. studenog 2017., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.


termin provjere znanja za kandidate za Trgovačke sudove Varaždin, Split i Dubrovnik i Županijski sud Pula

Provjera znanja će se održati 15. i 16. studenog 2010. sa početkom u 8,00 sati

Nedolazak na provjeru znanja smatra se odustankom od natječaja.

TRGOVAČKI SUD VARAŽDIN

1. M. Bek

2. D. Banak

3. I. Ferek Teški

4. I. Hatvalić Nemec

5. A. Leljak

6. M. Lovreković

7. A. M. Murić

8. I. Pikija

9. R. Raduka

10. B. Skenderović

11. I. Starčević

12. B. Ujlaki Strbad

 

TRGOVAČKI SUD DUBROVNIK

1. V. Doko

2. K. Franković

3. A. Muhoberac

4. R. Raduka

TRGOVAČKI SUD SPLIT

1. P. Bačić

2. K. Čulić

3. L. Glavaš

4. G. Miletić

5. I. Mojtić

6. S. Mrkonjić

ŽUPANIJSKI SUD PULA

1. M. Baričević