DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Termini razgovora s kandidatima prijavljenima na poziv Vijeća za trajni premještaj pet sudaca u Upravni sud u Zagrebu


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 17. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Osijeku održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u 11,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termin razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu

 

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 11. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 10. svibnja 2018., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Termini razgovora s kandidatima prijavljenima na poziv Vijeća za trajni premještaj pet sudaca u Upravni sud u Zagrebu

Razgovor s kandidatima održat će se u četvrtak, 27. listopada 2016., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Na razgovor se, prema abecednom redoslijedu, pozivaju slijedeći kandidati:

Željka Babarović u 10,00 sati

Jasenka Barun u 10,10 sati

Radmila Bolanča Vuković u 10,20 sati

Bojan Bugarin u 10,30 sati

Vesna Fumiš u 10,40 sati

Vlatkica Jurić u 10,50 sati

Zdenka Jurković u 11,00 sati

Vanja Kolovrat Bjelinski u 11,10 sati

Mate Kukavica u 11,20 sati

Marija Malenica Marić u 11,30 sati

Danijela Marotti Andrić u 11,40 sati

Marija Nogalo u 11,50 sati

Manuela Ostoić Čačinović u 12,00 sati

Jadranka Parać Šaka u 12,10 sati

Ivanka Romić-Ćukušić u 12,20 sati

Ksenija Stanić u 12,30 sati

Vanda Stracenski u 12,40 sati

Silvija Sunčana Stubičar u 12,50 sati

Tomislav Šimić u 13,00 sati

Iva Šiprak u 13,10 sati

Melita Šmentanec-Klarić u 13,20 sati

Daniela Šola u 13,30 sati

Maja Valušnig u 13,40 sati

Lista prvenstva za trajni premještaj u Upravni sud u Zagrebu