DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Termini razgovora s kandidatima za suca Županijskog suda u Šibeniku


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 17. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Osijeku održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u 11,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termin razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu

 

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 11. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 10. svibnja 2018., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Termini razgovora s kandidatima za suca Županijskog suda u Šibeniku

 

Razgovori s kandidatima za suca Županijskog suda u Šibeniku (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 81 od 22. srpnja 2015.) održat će se u petak, 20. svibnja 2016. u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

 

Na razgovor se, prema abecednom redoslijedu, pozivaju slijedeći kandidati:

Biserka Boljat u 10,00 sati

Toni Grgurin u 10,10 sati

Melina Gulin Pavlaković u 10,20 sati

Ana Jeleč-Pecirep u 10,30 sati

Silvana Klisović u 10,40 sati

Ivan Marković u 10,50 sati

Ana Marović u 11,00 sati

Jasminka Mrčela u 11,10 sati

Marta Plančić u 11,20 sati

Mirko Veleglavac u 11,30 sati

Zoran Vranković u 11,40 sati

Nives Vrvilo u 11,50 sati

Ljudevit Zoričić u 12,00 sati

Iris Živković u 12,10 sati