DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Termini razgovora s kandidatima za suce općinskih i trgovačkih sudova


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr

e-mail: pisarnica@dsv.pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

Pisana provjera znanja za kandidatkinju za Županijski sud u Splitu

Poziva se kandidatkinja koja se prijavila na oglas za slobodno mjesto suca Županijskog suda u Splitu, („Narodne novine“ broj 54/18 od 13. lipnja 2018.), a nije iz redova sudaca, da pristupi pisanoj provjeri znanja, koja će se održati dana 2. travnja 2019. u 9,00 sati, u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

3. sjednica Državnog sudbenog vijeća

3. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 21. ožujka 2019., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

Termini razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Šibeniku, Općinskog suda u Slavonskom Brodu i Općinskog suda u Velikoj Gorici

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Šibeniku, Općinskog suda u Slavonskom Brodu i Općinskog suda u Velikoj Gorici održat će se u četvrtak, 21. ožujka 2019., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49 /IV.

Svečana prisega

Svečana prisega novoimenovanih sudaca Županijskog suda u Bjelovaru, Županijskog suda u Osijeku, Županijskog suda u Zadru, Trgovačkog suda u Pazinu, Trgovačkog suda u Splitu, Trgovačkog suda u Zagrebu, Općinskog suda u Dubrovniku i Općinskog suda u Varaždinu, imenovanih na 148., 149. i 150. sjednici DSV, održat će se u srijedu, 13. ožujka 2019., u 12,00 sati, u dvorani „Vidikovac“ u zgradi Ministarstva pravosuđa, Ulica grada Vukovara 49/VII, Zagreb

2. sjednica Državnog sudbenog vijeća

2. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 7. ožujka 2019., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV


Termini razgovora s kandidatima za suce općinskih i trgovačkih sudova

 

Razgovori s kandidatima za suce Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Općinskog suda u Velikoj Gorici, Općinskog suda u Karlovcu, Općinskog suda u Varaždinu, Trgovačkog suda u Zagrebu, Trgovačkog suda u Varaždinu i Trgovačkog suda u Zadru (oglasi objavljeni u „Narodnim novinama“ broj 122/16) održat će se u četvrtak, 22. ožujka 2018. u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

 

S kandidatima koji su se javili na oglas za slobodno mjesto suca na više sudova provest će se jedan razgovor.

 

Na razgovor se, prema abecednom redoslijedu, pozivaju slijedeći kandidati:

 

Lucija Arelić u 9,00 sati (razgovor za OGS Zagreb, TS Zagreb i OS Velika Gorica)

Mirna Britvić u 9,10 sati (razgovor za OGS Zagreb, TS Zagreb i OS Velika Gorica)

Jasminka Gadža u 9,20 sati (razgovor za OGS Zagreb i TS Zagreb)

Mirna Jakovac u 9,30 sati (razgovor za OGS Zagreb i OS Velika Gorica)

Dina Jellin u 9,40 sati (razgovor za OGS Zagreb i TS Zagreb)

Vesna Jug-Blažin u 9,50 sati (razgovor za TS Varaždin)

Mario Klarić u 10,00 sati (razgovor za OGS Zagreb)

Lana Kovačić Markić u 10,10 sati (razgovor za TS Zagreb)

Denis Krnjak u 10,20 sati (razgovor za TS Varaždin)

Tihana Laptalo Medarić u 10,30 sati (razgovor za OS Karlovac, OGS Zagreb, TS Zagreb i OS Velika Gorica)

Nataša Miletić u 10,40 sati (razgovor za TS Varaždin)

Petra Miše u 10,50 sati (razgovor za OGS Zagreb, TS Zagreb i OS Velika Gorica)

Jadranka Orlović u 11,00 sati (razgovor za TS Varaždin)

Jure Pezelj u 11,20 sati (razgovor za OGS Zagreb i TS Zagreb)

Maja Praljak u 11,30 sati (razgovor za TS Zagreb)

Marina Presečki u 11,40 sati (razgovor za OGS Zagreb, OS Varaždin, OS Velika Gorica, TS Zagreb i TS Varaždin)

Tomislav Šimić u 11,50 sati (razgovor za OGS Zagreb, TS Zagreb i OS Velika Gorica)

Melita Šmentanec-Klarić u 12,00 sati (razgovor za OGS Zagreb i TS Zagreb)

Ana Štimac u 12,10 sati (razgovor za OGS Zagreb i TS Zagreb)

Valentina Vedrina Parlov u 12,20 sati (razgovor za OGS Zagreb i TS Zagreb)

Katarina Zdunić u 12,30 sati (razgovor za TS Zadar)

Gorana Žurić Juretić u 12,40 sati (razgovor za OGS Zagreb, TS Zagreb i OS Velika Gorica)