DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Termini razgovora s kandidatima za suce Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Općinskog suda u Velikoj Gorici, Općinskog suda u Koprivnici, Trgovačkog suda u Bjelovaru i Trgovačkog suda u Osijeku


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr

e-mail: pisarnica@dsv.pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

Poziv za pristup psihološkom testiranju

Pozivaju se, temeljem članka 56. stavak 6. i 7. Zakona o državnom sudbenom vijeću („Narodne novine“, broj 116/10, 57/11, 130/11, 13/13, 28/13, 82/15, 67/18 i 126/19) kandidati prijavljeni za oglašena slobodna mjesta sudaca

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sudaca Županijskog suda u Slavonskom Brodu (imenovanih na 20. sjednici Vijeća od 5. prosinca 2019.) održat će se u petak, 28. veljače 2020., u 11,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Ulica grada Vukovara 49/IV, Zagreb.

27. sjednica Državnog sudbenog vijeća

27. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 20. veljače 2020., s početkom u 11,00 sati i u petak, 21. veljače 2020., s početkom u 8,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termini razgovora s kandidatima za suce Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Općinskog suda u Velikoj Gorici, Općinskog suda u Koprivnici, Trgovačkog suda u Bjelovaru i Trgovačkog suda u Osijeku

Razgovor s kandidatima za suce Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Općinskog suda u Velikoj Gorici, Trgovačkog suda u Bjelovaru i Trgovačkog suda u Osijeku (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 25/19) te za suce Općinskog građanskog suda u Zagrebu i Općinskog suda u Koprivnici (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 46/19), održat će se u četvrtak i petak, 20. i 21. veljače 2020., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49 /IV.


Termini razgovora s kandidatima za suce Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Općinskog suda u Velikoj Gorici, Općinskog suda u Koprivnici, Trgovačkog suda u Bjelovaru i Trgovačkog suda u Osijeku

Razgovor s kandidatima za suce Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Općinskog suda u Velikoj Gorici, Trgovačkog suda u Bjelovaru i Trgovačkog suda u Osijeku (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 25/19) te za suce Općinskog građanskog suda u Zagrebu i Općinskog suda u Koprivnici (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 46/19), održat će se u četvrtak i petak, 20. i 21. veljače 2020., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49 /IV.

Na razgovor se prema utvrđenom redoslijedu, pozivaju slijedeći kandidati:

Četvrtak, 20. veljače 2020.

U 11,00 sati

Zorana Matešić (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Ivan Turčić (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OS V. Gorica)

Nina Markulija (razgovor za OS Koprivnica)

Dijana Vragović (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Neda Šola (razgovor za TS Bjelovar)

Marija Cipriš (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Augustin Jalšovec (razgovor za TS Osijek)

Marija Knez (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica, OS Koprivnica, TS Osijek, TS Bjelovar)

U 12,00 sati

Ivan Borković (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Marina Caren Smolčić (razgovor za OS V. Gorica)

Zlata Bašek Skrba (razgovor za OGS Zagreb NN 46/19, OS Koprivnica, TS Bjelovar)

Goran Felja (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Petar Zaradić (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Borna Pešek (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Ivana Klaić Žlepalo (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Marina Ljubičić Knežević (razgovor za TS Osijek)

U 13,00 sati

Natalija Horvatić (razgovor za OGS Zagreb NN 46/19)

Vedrana Kufrin (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Ingrid Šegon (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Ana Lazić (razgovor za OS Koprivnica)

Marina Andrić (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Nikolina Mandić (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OS V. Gorica)

Iva Novačić (razgovor za OGS Zagreb NN 46/19)

Anamarija Kovačević Turac (razgovor za TS Osijek)

U 14,00 sati

Goran Jokić (razgovor za TS Osijek)

Ksenija Kuharić Mikleušević (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica, TS Bjelovar)

Nikolina Srpak (razgovor za OS V. Gorica)

Nina Ciglenečki (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Kristina Vladić Štruk (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Stanislav Walaszek (razgovor za OS V. Gorica)

Ileana Bebek (razgovor za OS V. Gorica)

Željko Jakšić (razgovor za TS Osijek)

U 15,00 sati

Željka Matijević (razgovor za TS Osijek)

Domagoj Lovrić (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica, TS Osijek)

Ivana Božić Bišćak (razgovor za TS Osijek)

Gordana Mahovac (razgovor za TS Osijek)

Nataša Marahovec (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica, OS Koprivnica)

Andrijana Žugaj Jambrek (razgovor za OS V. Gorica)

Ljiljana Kovač Pleše (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Miroslav Lovreković (razgovor za OS V. Gorica, TS Osijek, TS Bjelovar)

Petak, 21. veljače 2020.

U 8,30 sati

Ivana Filipović Čurčija (razgovor za OS V. Gorica)

Iva Štefan (razgovor za OS V. Gorica)

Ivana Lovrić Vidakček (razgovor za TS Osijek)

Sanja Sukno (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Glorjana Čičak (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica, OS Koprivnica, TS Bjelovar)

Marija Rozga (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica, OS Koprivnica, TS Bjelovar)

Melita Adamek Mlinac (razgovor za TS Osijek)

Matea Bašić (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OS V. Gorica)

U 9,30 sati

Mislav Gazilj (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

Maja Ivanović Stilinović (razgovor za OS V. Gorica)

Siniša Rajnović (razgovor za TS Osijek, TS Bjelovar)

Željka Ravlić (razgovor za TS Osijek)

Bernarda Šuman (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica, OS Koprivnica)

Ante Drmić (razgovor za OS V. Gorica, TS Osijek)

Ana Marković-Ćoso (razgovor za TS Bjelovar)

Lidija Đogaš Batovanja (razgovor za OGS Zagreb NN 46/19, OS V. Gorica)

U 10,30 sati

Ana Matić Puljar (razgovor za OS V. Gorica)

Vinka Vuletić Kovačić (razgovor za OGS Zagreb NN 25/19, OS V. Gorica)

Martina Živanović (razgovor za OS V. Gorica)

Melani Šikulec Roštan (razgovor za OS Koprivnica)