DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Termini razgovora s kandidatima za suce Upravnog suda u Splitu


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 17. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Osijeku održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u 11,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termin razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu

 

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 11. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 10. svibnja 2018., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Termini razgovora s kandidatima za suce Upravnog suda u Splitu

 

Razgovori s kandidatima za suce Upravnog suda u Splitu održat će se 25. studenoga 2011. u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 271/7, Zagreb.

 

Na razgovor su pozvani :

Željko Borić u 9,00 sati,

Sanda Crljen Ivančič u 9,15 sati,

Silvio Čović u 9,30 sati,

Ivan Dadić u 9,45 sati,

Natalija Đurašinović u 10,00 sati,

Zrinka Gojo u 10,15 sati,

Ana Golub Gruić u 10,30 sati,

Katarina Heinrich u 10,45 sati,

Damir Juras u 11,00 sati,

Tea Lolić Prenc u 11,15 sati,

Željka Matkov u 11,30 sati,

Nela Mešin u 11,45 sati,

Mario Milić Štrkalj u 12,00 sati,

Leandra Mojtić u 12,15 sati,

Ante Papić u 12,30 sati,

Katarina Peršen u 12,45 sati,

Mislav Polić u 13,00 sati,

Snježana Radovniković u 13,15 sati,

Tatjana Renić u 13,30 sati,

Eneja Stejskal Kanazir u 13,45 sati,

Ivica Šimundža u 14,00 sati,

Ružica Tafra u 14,15 sati,

Nera Vuković u 14,30 sati.