DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Termini razgovora s kandidatima za suce Upravnog suda u Zagrebu i Općinskog suda u Novom Zagrebu


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

132. sjednica Državnog sudbenog vijeća

132. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak i petak, 30. i 31. kolovoza 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termini razgovora s kandidatima za suce Upravnog suda u Zagrebu i Općinskog suda u Novom Zagrebu

Razgovori s kandidatima za suce Upravnog suda u Zagrebu i suce Općinskog suda u Novom Zagrebu (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 57/17) održat će se u četvrtak i petak, 30. i 31. kolovoza 2018., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

Svečana prisega

Svečana prisega novoimenovanog suca Županijskog suda u Zagrebu te sudaca Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Općinskog suda u Karlovc,Općinskog suda u Varaždinu, Trgovačkog suda u Varaždinu, Trgovačkog suda u Zadru i Trgovačkog suda u Zagrebu, imenovanih na 128. sjednici DSV održanoj 5. srpnja 2018., održat će se u četvrtak, 30. kolovoza 2018., u 13,30 sati, u zgradi Ministarstva pravosuđa, dvorana Vidikovac, Ulica grada Vukovara 49/VII, Zagreb.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Zagrebu, imenovanih na sjednici DSV 5. srpnja 2018., održat će se u četvrtak, 12. srpnja 2018., u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

129. sjednica Državnog sudbenog vijeća

129. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 6. srpnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Termini razgovora s kandidatima za suce Upravnog suda u Zagrebu i Općinskog suda u Novom Zagrebu

Razgovori s kandidatima za suce Upravnog suda u Zagrebu i suce Općinskog suda u Novom Zagrebu (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 57/17) održat će se u četvrtak i petak, 30. i 31. kolovoza 2018., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

Na razgovor se, prema abecednom redoslijedu, pozivaju slijedeći kandidati:
Četvrtak, 30. kolovoza 2018.
Lucija Arelić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 9,00 sati
Matea Bašić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 9,10 sati
Mirna Britvić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 9,20 sati
Glorjana Čičak (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 9,30 sati
Ante Drezga (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 9,40 sati
Lidija Đogaš Batovanja (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 9,50
sati
Blažena Ereš (razgovor za Upravni sud u Zagrebu) u 10,00 sati
Ivana Grubišić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 10,10 sati
Petronela Jakobušić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 10,20
sati
Mirna Jakovac (razgovor za Općinski sud u Novom Zagrebu) u 10,30 sati
Dina Jellin (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 10,40 sati
Sanja Jovanović Karajić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u
10,50 sati
Gabrijel Jurina (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 11,00 sati
Iva Kero (razgovor za Općinski sud u Novom Zagrebu) u 11,10 sati
Ksenija Krklec (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 11,20 sati
Tomislav Krušlin (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 11,30 sati
Nikolina Labuhar (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 11,40 sati
Tihana Laptalo Medarić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u
11,50 sati
Jadranka Longin (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 12,00 sati
Ljiljana Lovrek Grojzdek (razgovor za Upravni sud u Zagrebu) u 12,10 sati
Ivana Lubina (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 12,20 sati
Danijela Marotti Andrić (razgovor za Upravni sud u Zagrebu) u 12,30 sati
Petar Matić (razgovor za Općinski sud u Novom Zagrebu) u 12,40 sati
Lara Menđušić (razgovor za Općinski sud u Novom Zagrebu) u 12,50 sati
Petra Miše (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom u Zagrebu) u 13,00 sati

Petak, 31. kolovoza 2018.
Augustina Muršić (razgovor za Općinski sud u Novom Zagrebu) u 10,00 sati
Melita Mustač Kerečić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 10,10
sati
Igor Njegovanović (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 10,20 sati
Marina Presečki (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 10,30 sati
Nikolina Primorac (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 10,40 sati
Siniša Rajnović (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 10,50 sati

Lovre Sardelić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 11,00 sati

Andrea Simić Rukavina (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 11,10 sati

Ivana Starčević (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 11,20 sati

Tomislav Šimić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 11,30 sati

Iva Šiprak (razgovor za Upravni sud u Zagrebu) u 11,40 sati

Iva Štefan (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 11,50 sati
Ana Štimac (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 12,00 sati
Bernarda Šuman (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 12,10 sati
Janja Topol Fulir (razgovor za Upravni sud u Zagrebu) u 12,20 sati
Vlatka Vranešić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu)u 12,30 sati
Vinka Vuletić Kovačić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 12,40
sati
Gorana Žurić Juretić (razgovori za Upravni sud u Zagrebu, Općinski sud u Novom Zagrebu) u 12,50
sati
Stanislav Walaszek (razgovor za Općinski sud u Novom Zagrebu) u 13,00 sati