DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Termini razgovora s kandidatima za suce Županijskog suda u Osijeku


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr

e-mail: pisarnica@dsv.pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

6. sjednica Državnog sudbenog vijeća

6. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 25. travnja 2019., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

Termini razgovora s kandidatima za suca Županijskog suda u Splitu – KAZNENI ODJEL

 

Razgovori s kandidatima za suca Županijskog suda u Splitu – KAZNENI ODJEL (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 54/18) održat će se u četvrtak, 25. travnja 2019., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

5. sjednica Državnog sudbenog vijeća

5. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 11. travnja 2019., s početkom u 8,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

Termini razgovora s kandidatima za suca Visokog trgovačkog suda Republike Hrvatske

Razgovori s kandidatima za suca Visokog trgovačkog suda Republike Hrvatske (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 54/18) održat će se u četvrtak, 11. travnja 2019., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

4. sjednica Državnog sudbenog vijeća

4. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 4. travnja 2019., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV


Termini razgovora s kandidatima za suce Županijskog suda u Osijeku

 

Razgovori s kandidatima za suce Županijskog suda u Osijeku (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 54/18) održat će se u četvrtak 7. veljače 2019., u prostorijama DSV-a, Ulica grada Vukovara 49/4, Zagreb.

 

Na razgovor se, prema abecednom redoslijedu, pozivaju slijedeći kandidati:

Snježana Androš u 9,00 sati

Marina Bušbaher Oberkirš u 9,10 sati

Velimir Čolović u 9,20 sati

Krunoslav Gernhard u 9,30 sati

Robert Gojević u 9,40 sati

Draženka Ilak u 9,50 sati

Zdenka Leko u 10,00 sati

Mirko Ljubičić u 10,10 sati

Davor Mitrović u 10,20 sati

Jadranka Pajur Vranješ u 10,40 sati

Jadranka Prelić u 10,50 sati

Mladen Radičević u 11,00 sati

Sanja Sušilović u 11,10 sati

Zrinka Šeks-Poštić u 11,20 sati

Biserka Trstenjak-Opačak u 11,30 sati

Tatjana Varžić u 11,40 sati

Slaven Vidmar u 11,50 sati

Ivan Vulić u 12,00 sati