DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Termini razgovora s kandidatima za suce Županijskog suda u Varaždinu, Županijskog suda u Slavonskom Brodu, Županijskog suda u Rijeci, Općinskog suda u Gospiću, Općinskog suda u Požegi i Općinskog suda u Čakovcu


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr

e-mail: pisarnica@dsv.pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

46. sjednica Državnog sudbenog vijeća

 

46. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak, 14. siječnja 2021., s početkom u 10,00 sati u dvorani 706 - „Vidikovac“ – Ministarstvo pravosuđa i uprave, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/VII.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sudaca Županijskog suda u Šibeniku, Županijskog suda u Zadru i Županijskog suda u Sisku održat će se u utorak, 22. prosinca 2020., u 14,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Ulica grada Vukovara 49/IV, Zagreb.


Termini razgovora s kandidatima za suce Županijskog suda u Varaždinu, Županijskog suda u Slavonskom Brodu, Županijskog suda u Rijeci, Općinskog suda u Gospiću, Općinskog suda u Požegi i Općinskog suda u Čakovcu

 

Razgovor s kandidatima za suca Županijskog suda u Varaždinu (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 5/20), suca Županijskog suda u Slavonskom Brodu (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 5/20), dva suca Županijskog suda u Rijeci (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 5/20), dva suca Općinskog suda u Gospiću (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 67/20), suca Općinskog suda u Požegi (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 5/20 i broj 67/20)) te dva suca Općinskog suda u Čakovcu (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 5/20), održat će se u srijedu, 25. studenog 2020., u zgradi Ministarstva pravosuđa i uprave, dvorana 706 - „Vidikovac“, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/VII.

 

Na razgovor se, prema utvrđenom redoslijedu, pozivaju slijedeći kandidati:

U 9,30 sati - Županijski sud u Varaždinu

Dejan Repić

Ivan Klapšić

Snježana Lukač-Keretić

Snježana Fotivec

U 10,00 sati - Županijski sud u Slavonskom Brodu

Vedran Pavelić

U 10,15 sati - Županijski sud u Rijeci

Ksenija Iva Despot

Damira Delost

Gordana Denona-Kusijanović

Brankica Grgurić

Mladenka Paro-Rudić

Tatjana Čargonja

Zlatko Kojundžić

U 11,00 sati - Općinski sud u Gospiću

Vera Miočić

Glorjana Čičak (razgovor i za OS Požega NN 5/20 i 67/20 i za OS Čakovec)

Ivana Starčević (razgovor i za OS Požega NN 5/20 i 67/20 i za OS Čakovec)

Bernarda Šuman (razgovor i za OS Čakovec)

Ante Drmić (razgovor i za OS Požega NN 5/20 i 67/20)

Magdalena Bačić

U 12,00 sati - Općinski sud u Požegi (oglas objavljen u „Narodnim novinama“ broj 5/20 i 67/20)

Martina Mašić (razgovor po oglasu NN 67/20 i za OS Čakovec)

Marija Knez (razgovor po oglasu NN 5/20 i za OS Čakovec)

Ljiljana Jakša (razgovor po oglasu NN 5/20 i za OS Čakovec)

Antun Akšamović (razgovor po oglasu NN 5/20 i 67/20)

Anamarija Kovačević Turac (razgovor po oglasu NN 5/20 i 67/20)

Jano Malovac (razgovor po oglasu NN 5/20 i za OS Čakovec)

Melita Adamek Mlinac (razgovor po oglasu NN 67/20)

Siniša Rajnović (razgovor po oglasu NN 5/20 i 67/20 i za OS Čakovec)

U 13,00 sati Općinski sud u Čakovcu

Nina Markulija

Neda Šola

Zvonimir Biškup

Ana Lazić

Željka Schveibert Golubović

Miroslav Lovreković

Helena Đud

Barbara Ujlaki Strbad

Jasmina Posavec Kirić

Lana Sobočan