DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Zakazana 43. sjednica DSV-a


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća

121. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 17. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Osijeku održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u 11,30 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49/IV.

Termin razgovora s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu

 

Razgovor s kandidatima za predsjednika Županijskog suda u Splitu održat će se u četvrtak, 17. svibnja 2018., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća

119. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u petak 11. svibnja 2018., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća

118. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 10. svibnja 2018., s početkom u 10,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Zakazana 43. sjednica DSV-a

43. sjednica DSV-a će se održati 29. svibnja 2008. godine u 9,00 sati.

Na 43. sjednici DSV-a, koja će se održati 29. svibnja 2008. godine u 9,00 sati, donijeti će se odluka o stegovnoj odgovornosti sutkinje Općinskog građanskog suda u Zagrebu Aleksandre Pomykalo.

Izvršiti će se imenovanje jednog suca Županijskog suda u Osijeku, a također će se odlučiti o trajnom imenovanju sljedećih sudaca: Mirna Barović (Općinski kazneni sud u Zagrebu), Vanesa Brizić Bahun, Helena Frigo Bomeštar, Marijan Glavaš, Perica Norac Kevo, Boška Pavičić, Nives Radišić, Silvija Sunčana Stubičar i Lidija Tomičić (sve Općinski građanski sud u Zagrebu), Snježana Pervan (Općinski sud u Gospiću), Renata Pražetina - Kaleb (Općinski sud u Ivanić - Gradu), Anela Batinac - Bartulović i Miroslav Borković (oboje Općinski sud u Bjelovaru), Jasminka Jirsak (Općinski sud u Slatini), Danijela Martini Maoduš (Općinski sud u Slavonskom Brodu) te Nina Hrešć i Irena Kvaternik (obje Općinski sud u Velikoj Gorici).

Dnevni red se naknadno može mijenjati.