DRŽAVNO SUDBENO VIJEĆE / Novosti / Zakazana 49. sjednica DSV-a


Lijevi izbornik

Državno sudbeno vijeće

Ulica grada Vukovara 49
10 000 Zagreb

OIB: 66951444283

Ured predsjednika

tel: 01/6040-940
Tajnik
tel: 01/6040-934

tel: 01/6040-925
      01/6040-942
      01/6040-827
Računovodstvo
tel: 01/6040-935

fax: 01/6040-905

e-mail: dsv@pravosudje.hr

e-mail: pisarnica@dsv.pravosudje.hr


Right menu

Zadnje vijesti

12. sjednica Državnog sudbenog vijeća

12. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 11. srpnja 2019., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

Termini razgovora s kandidatima za predsjednika Općinskog suda u Bjelovaru, Općinskog suda u Crikvenici, Trgovačkog suda u Rijeci, Trgovačkog suda u Pazinu, Trgovačkog suda u Splitu i Trgovačkog suda u Dubrovniku

Razgovor s kandidatima za predsjednika Općinskog suda u Bjelovaru, Općinskog suda u Crikvenici, Trgovačkog suda u Rijeci, Trgovačkog suda u Pazinu, Trgovačkog suda u Splitu i Trgovačkog suda u Dubrovniku održat će se u četvrtak, 11. srpnja 2019, u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49 /IV.

Svečana prisega

 

Svečana prisega novoimenovanih sutkinja Županijskog suda u Velikoj Gorici i sutkinja Županijskog suda u Zagrebu, imenovanih na sjednici Vijeća od 24. svibnja 2019., održat će se u petak, 28. lipnja 2019., u 12,00 sati, u zgradi Ministarstva pravosuđa, dvorana Vidikovac, Ulica grada Vukovara 49/VII, Zagreb.

10. sjednica Državnog sudbenog vijeća

10. sjednica Državnog sudbenog vijeća održat će se u četvrtak 13. lipnja 2019., s početkom u 9,00 sati, u dvorani Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV

Termini razgovora s kandidatima prijavljenima na poziv Vijeća za trajni premještaj suca u Trgovački sud u Zagrebu

 

Razgovor s kandidatima održat će se u četvrtak, 13. lipnja 2019., u prostorijama Državnog sudbenog vijeća, u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 49/IV.


Zakazana 49. sjednica DSV-a

Sjednica će se održati u četvrtak 20. studenog 2008. g. u 10,00 sati.

Na dnevnom su redu stegovni postupci protiv sljedećih sudaca: Nikola Orlić (Općinski sud u Otočcu), Marko Rogulja (Općinski sud u Vukovaru), Marija Erdec (Općinski sud u Malom Lošinju), Silvija Sunčana Stubičar (Općinski građanski sud u Zagrebu), Željka Štrk Vozila (Trgovački sud u Rijeci) i Kate Tripković (Prekršajni sud u Dubrovniku).

Odlučiti će se o trajnim imenovanjima sljedećih sudaca: Elma Kaleb Mamić (Općinski sud u Karlovcu), Davor Mitrović (Općinski sud u Osijeku), Julijan Bajt (Prekršajni sud u Varaždinu), Jadranka Nižić - Peroš (Prekršajni sud u Zadru), Radmila Rendulić (Prekršajni sud u Gospiću), Dubravka Đivanović i Kate Tripković (obje Prekršajni sud u Dubrovniku), Josipa Kolutac (Prekršajni sud u Velikoj Gorici), Đurđica Kenđelić (Prekršajni sud u Koprivnici), Marina Boko, Sonja Meštrović, Sanda Petričić i Mirjana Rubić (sve Općinski sud u Splitu) te Eneja Stejskal Kanazir (Općinski sud u Kninu).

Donijeti će se odluke o razrješenjima na vlastiti zahtjev sudaca Županijskog suda u Varaždinu Mladena Oštreka i Vladimira Flegara.

Dnevni se red može naknadno mijenjati i dopunjavati.